بنر محرم
  • یکشنبه 31 تیر 1403
  • 00:00:00

اسپرینکلر پایین زن 68 درجه مستکو سری MT2510 مدل MT2510-68

Masteco 68 °C Pendent Sprinkler - MT2510 - MT2510-68

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

اسپرینکلر 105 درجه مستکو در دمای 68 درجه سلسیوس و 155 درجه فارنهایت عمل می کند. الگویی پاشش این اسپرینکلر (upright) بالا زن با فشار 7 تا 175 پاسکال است. 

سیستم اطفاء حریق اسپرینکلر

 


نوعی سیستم اطفاء اتوماتیک (AES) است که با رهاسازی آب از طریق سرهای آبپاش متصل به سیستم لوله کشی از رشد و گسترش آتش جلوگیری می کند. هنگامی که هوای اطراف به درجه مشخصی رسید، آب از طریق سرهای آبپاش آزاد می شود. این یک روش حفاظت فعال است که می تواند به ایمنی آتش نشانان و کسانی که برای محافظت از آنها تلاش می کنند کمک کند. 
اسپرینکلر یکی از تجهیزات اطفا حریق است که آب را به صورت اسپری یا غبار تخلیه می کند تا آتش را مهار کند. اسپرینکلر به طور گسترده در ساختمان های تجاری، صنعتی و مسکونی برای محافظت از افراد، اموال و دارایی ها در برابر آسیب حریق استفاده می شود. 
سیستم‌های آبپاش معمولاً از شبکه‌ای از لوله‌ها تشکیل می‌شوند که در سرتاسر ساختمان نصب می‌شوند و سرهای آبپاش در فواصل منظم در طول لوله‌کشی نصب می‌شوند. سرهای آبپاش به گونه ای طراحی شده اند که هنگام تشخیص گرما از آتش سوزی به طور خودکار فعال می شوند، دریچه را باز می کنند و آب را روی آتش رها می کنند. 
اسپرینکلر پایین زن 68 درجه مستکو سری MT2510 مدل MT2510-68 دارای حباب شیشه ای تزئینی حاوی مایع مخصوص است که با گرم شدن در دمای خاص منبسط شده و متعاقباً لامپ را می شکند. این اسپرینکلرها برای تخلیه آب در مقابل موانع منحرف کننده طراحی شده اند که یک الگوی اسپری چتری شکل برای استفاده های تجاری مختلف ایجاد می کند.
اسپرینکلر 68 درجه مستکو در دمای 68 درجه سلسیوس و 155 درجه فارنهایت عمل می کند. الگویی پاشش این اسپرینکلر (upright) بالا زن با فشار 7 تا 175 پاسکال است. 
انواع مختلفی از سیستم های اسپرینکلر وجود دارد، از جمله سیستم های لوله مرطوب، سیستم های لوله خشک، سیستم های پیش عمل و سیستم های سیل. سیستم‌های لوله مرطوب رایج‌ترین نوع سیستم‌های آبپاش هستند و برای تامین آب همیشه به سر آبپاش‌ها طراحی شده‌اند، در حالی که سیستم‌های لوله خشک در مناطقی که دمای انجماد نگران‌کننده است استفاده می‌شوند و برای نگهداری هوای فشرده در لوله‌کشی تا زمانی که یک سر آبپاش فعال می شود.


اسپرینکلر پایین زن 68 درجه مستکو 

 


یک روش موثر و قابل اعتماد برای حفاظت در برابر آتش هستند و می توانند به حداقل رساندن آسیب و کاهش خطر آسیب یا تلفات جانی در هنگام آتش سوزی کمک کنند. هنگامی که سیستم های اسپرینکلر به درستی نصب و نگهداری شوند، می توانند به کنترل یا خاموش کردن سریع آتش سوزی کمک کنند، قبل از اینکه فرصتی برای گسترش و ایجاد خسارت قابل توجه داشته باشند.


برای اطلاع از قیمت و خرید اسپرینکلر پایین زن 68 درجه مستکو سری MT2510 مدل MT2510-68 می توانید در سامانه qpket.com استعلام خود را ثبت کنید.

Model
(مدل)
MT2510
Part Number
(شماره قطعه)
MT2510-68
Sprinkler Type
(نوع اسپرینکلر)
Glass Bulb Type
Temperature Sensing
(دمای عملکرد)
155 ℉ (68 ℃)
Response Type
(نوع پاسخ دهی)
Standard
Spray Pattern
(الگوی پاشش)
Pendent
Working Pressure
(فشار کاری)
7 psi (0.5 bar) to 175 psi (12.1 bar)
Tested Pressure
(فشار تست شده)
Hydrostatically: 500 psi (34.5 bar)
K-Factor
(فاکتور شارش)
5.6 GPM/PSI1/2 (80 LPM/bar1/2)
Element
(حسگر دما)
Glass Bulb
Max Ambient Temperature
(حداکثر دمای محیط)
100 °F (38 °C)
Connector Thread
(استاندارد پایه نصب)
NPT 1/2”
Bulb Color
(رنگ مایع حسگر دما)
Red
Bulb Size
(سایز حباب)
Ø 0.197 in" (5mm)
Housing Material
(جنس بدنه)
Deflector : Copper, Finishes: CHROME, Frame : Brass, Setting Screw : Stainless, Spring Seat : Nickel Beryllium + Teflon, Valve Cap : Brass
Certifications
(گواهینامه‌ها)
UL
Manufacture
(سازنده)
Masteco
Manufacture
(سازنده)
Masteco
footer-section2
logo