بنر محرم
  • پنجشنبه 04 مرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gas-Pro PID

Crowcon Portable Gas Detector Gas-Pro IR

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gas-Pro PID تشخیص مواد آلی فرار (VOCs) از فناوری تشخیص عکس یونیزاسیون استفاده می کند.  دارای باتری لیتیومی قابل شارژ است.

دتکتور گاز قابل حمل یا دتکتور گاز شخصی یکی از تجهیزات حفاظت فردی است که برای تشخیص گازها در فضاهای محصور و کوچک که موقتا برای عملیاتی برپا شده استفاده می شود. دتکتور گاز قابل حمل که توسط اپراتورها روی لباس نصب می شود ومناسب برای فضاهایی است که وسیله ای بی سیم برای تشخیص گاز مورد نیاز است.
دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gas-Pro PID برای تشخیص مواد آلی فرار (VOCs) از فناوری تشخیص عکس یونیزاسیون استفاده می کند تا دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gas-Pro PID. این دستگاه در محیط هایی که دارای سطوح بالایی از حلال ها، چسب ها، رنگ ها و VOC های عمومی است، Gas-Pro PID ایمنی شما را کنترل می کند. این مانیتور با صفحه نمایش دو رنگ خود، با آلارم صوتی 95 دسی بل و نوارهای هشدار بصری دو رنگ خود به کاربر هشدار می دهد.


فناوری PID چیست
Crowcon's PID با یک لامپ 10.6 الکترون ولت کار می کند. این سنسور پایدارترین حسگر موجود در بازار است و طیف وسیعی از VOC ها را تشخیص می دهد. سنسور دارای یک منبع نور UV داخلی است که نمونه گاز از آن عبور می کند. یک الکترون برای گازهایی با پتانسیل یونیزاسیون 10.6 آزاد می شود.
دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gas-Pro PID در ابعاد 43*130*85 میلی متر با وزن حدودی 333 گرم، باتری لیتیومی قابل شارژ طراحی شده است. این دتکتور به دلیل تک دکمه ای بودن عملکرد ساده ای دارد و زمان آموزش و یادگیری را کاهش می دهد همچنین طراحی بدنه ارگونومیک موجب شده به خوبی روی لباس اپراتور نصب شود و به راحتی در دست قرار بگیرد و لیز نخورد.
دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gas-Pro PID مناسب برای محیط خشن همچنین ورود به فضای محدود، دریایی، پالایشگاهی و پتروشیمی مقاوم در برابر آب و گرد و غبار به دارای IP65 , IP66  است.
 

برای اطلاع از قیمت و خرید دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gas-Pro PID در سامانه کیوپیکت استعلام بگذارید.

Model
(مدل)
Gas-Pro PID
Part Number
(شماره قطعه)
Gas-Pro PID
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
H2S ,CO ,Cl2 ,H2 ,NH3 ,NO ,NO2 ,O3 ,CO2 ,Dual toxic (CO-H2S) ,CLO2
Alarm Type
(نوع هشدار)
Audible ,Vibrating ,Visual – all angle dual red/blue LEDs
Power Supply
(منبع تغذیه)
Rechargeable Battery
Operating Time
(زمان کاربری)
14 hours (13 hours pumped operation) based on CH4, O2, H2S, CO
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-20°C to +55°C
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
10 to 95% RH+
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ATEX ,IECEx ,UL ,INMETRO ,Marine Equipment Directive
Manufacture
(سازنده)
Crowcon
footer-section2
logo