بنر محرم
  • شنبه 30 تیر 1403
  • 00:00:00

کاتر ایمن طراحی مارتور مدل GRAFIX 501 شماره قطعه 810.00

Martor Graphic Cutter GRAFIX 501 - 810.00

کاتر طراحی چیست
کاتر طراحی ابزاری برای برش دادن قسمت های خاص از یک مقوا یا کاغذ است. کاتر طراحی به شکل یک مداد با تیغه کوچک در نوک آن یا چاقوی جراحی است که برای کارهای ظریف مورد استفاده قرار می گیرد. کاتر طراحی ابزاری همه کاره است که در صنایع گرافیکی و هنری مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک این کاتر کاربران می توانند تصاویر، عکس ها و... را به دقت و سهولت دستکاری و ویرایش کنند. این ابزار نقش مهمی در افزایش زیبایی بصری و ایجاد طرح های چشم نواز دارد. 
یکی از عمکلردهای اصلی یک ابزار برشگر طراحی حذف عناصر یا پس زمینه های ناخواسته از تصویر است. با تقاضای روزافزون برای محتوای جذاب بصری، برش گرافیکی به تکامل خود ادامه می‌دهد و ویژگی‌ها و قابلیت‌های پیشرفته ‌تری را برای پاسخگویی به نیازهای خلاقانه‌ شان در اختیار کاربران قرار می‌ دهد.
در هنگام کشیدن خط برش دست آزاد خود را روی صفحه قرار ندهید و هرگز مستقیم به سمت خود نکشید. همیشه تیغه کاتر را به گونه ای محکم کنید.
کاتر ایمن طراحی مارتور مدل GRAFIX 501 شماره قطعه 810.00
کاتر طراحی GRAFIX 501 دارای دسته و مهره پیچ خورده از جنس آلومینیوم ساخته شده که به فرد کمک می کند برای مدت طولانی استفاده کند. تعویض تیغ در این کاتر بسیار آسان است طوریکه مهره ی پیچ خورده را باز می کنید سپس تیغه قدیمی را تعویض می کنید. تیغ کاتر بسیار متنوع است و انتخاب ها زیادی با توجه به نیاز وجود دارد. 
طراحی ارگونومیک باعث شده هنگام استفاده از کاتر مارتور مدل GRAFIX 501 بتوانید مانند یک قلم از این کاتر استفاده کنید. شیارهای روی کاتر موجب شده به راحتی توی دست قرار بگیرد و دقت فرد برای طرح های دقیق و ریز بالاتر باشد.
طیف گسترده ای از تیغ ها برای کاتر طراحی GRAFIX 501 وجود دارد از جمله 0.50 میلی متر تیغ های یا 2.50 میلی متر ضخامت، نوع سوزنی یا گرد، تک لبه و دو لبه 

ویژگی های کاتر قلمی GRAFIX 501
ایمنی بالا
قفل ایمنی
تعویض تیغه ایمن (با کمک آهنربا)
عمق برش بالا
بسیار مقاوم در برابر سایش
دسته نرم و بسیار ارگونومیک
مناسب برای راست دست ها و چپ دست ها


مواد قابل برش
لایه های فویل یا کاغذ
مواد نساجی
لمینت فیلم
نوار
نمد
پشم

برای اطلاع از قیمت و سفارش آنلاین کاتر ایمن طراحی مارتور مدل GRAFIX 501 شماره قطعه 810.00 در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
GRAFIX 501
Part Number
(شماره قطعه)
810.00
Measurements (L x W x H)
ابعاد (طول x عرض x ارتفاع)
140 x 8.2 x 8.2 mm
Instaled Blade
(تیغه نصب شده)
NO. 673 Steel (Length25 , Width2.5 , Material thickness2.5) mm
Blade change capability
(قابلیت تعویض تیغه)
YES
Automatic blade retraction
(جمع شدن خودکار تیغه)
NO
Packing unit
(واحد بسته بندی)
1 on self-service card (10 knives in multipack)
Weight
(وزن)
15 g
Housing material
(جنس بدنه)
Aluminium
Manufacture
(سازنده)
Martor
footer-section2
logo