• چهارشنبه 12 مهر 1402
  • 00:00:00

اسپرینکلر پایین زن 74 درجه مستکو سری MT2010 مدل MT2010-74

Masteco 74 °C Pendent Sprinkler - MT2010 - MT2010-74

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

اسپرینکلر 74 درجه مستکو در دمای 74 درجه سلسیوس و 165 درجه فارنهایت عمل می کند. الگویی پاشش این اسپرینکلر (Pendent) پایین زن با فشار 7 تا 175 پاسکال است. 

سیستم اطفاء حریق اسپرینکلر


اسپرینکلر پایین زن 74 درجه مستکو سری MT2010 مدل MT2010-74 نوعی سیستم اطفا اتوماتیک (AES) است. این سیستم با رهاسازی آب از طریق سرهای اسپرینکلر متصل به سیستم لوله کشی از رشد و گسترش آتش جلوگیری می کند. هنگامی که هوای اطراف به درجه مشخصی رسید، آب از طریق سرهای اسپرینکلر آزاد می شود. این یک روش حفاظت فعال است که می تواند به ایمنی آتش نشانان و کسانی که برای محافظت از آنها تلاش می کنند کمک کند. اسپرینکلر یکی از تجهیزات اطفا حریق است که آب را به صورت اسپری یا غبار تخلیه می کند تا آتش را مهار کند. اسپرینکلر به طور گسترده در ساختمان های تجاری، صنعتی و مسکونی برای محافظت از افراد، اموال و دارایی ها در برابر آسیب حریق کاربرد دارد.

سیستم‌های اسپرینکلر معمولاً از شبکه‌ای از لوله‌ها تشکیل شده که در سرتاسر ساختمان نصب می شود. سرهای اسپرینکلر باید در فواصل منظم در طول لوله‌کشی نصب شود. سر اسپرینکلر طراحی شده جهت تشخیص گرما از آتش سوزی است. به طور خودکار فعال شده، دریچه را باز می کنند و آب را روی آتش رها می کنند.

دمای عملکرد اسپرینکلر

اسپرینکلر پایین زن 74 درجه مستکو سری MT2010 مدل MT2010-74 با رسیدن به دمای 74 درجه سلسیوس و 165 درجه فارنهایت فعال می شود در ساختمان های تجاری و پر رفت و آمد بهتر است که علاوه بر سیستم اعلام حریق، تجهیزات اطفا حریق هم نصب شود تا فورا حریق را مهار کرده تا به بخش های دیگر سرایت نکند.

اسپرینکلر 74 درجه مستکو در دمای 74 درجه سلسیوس و 165 درجه فارنهایت عمل می کند. الگویی پاشش این اسپرینکلر (Pendent) پایین زن با فشار 7 تا 175 پاسکال است.

انواع مختلفی از سیستم های اسپرینکلر وجود دارد، از جمله سیستم های لوله مرطوب، سیستم های لوله خشک، سیستم های پیش عمل و سیستم های سیل. سیستم‌های لوله مرطوب رایج‌ترین نوع سیستم‌های اسپرینکلر هستند و برای تامین آب همیشه به سر اسپرینکلرها طراحی شده‌اند، در حالی که سیستم‌های لوله خشک در مناطقی که دمای انجماد نگران‌کننده است استفاده می‌شوند و برای نگهداری هوای فشرده در لوله‌کشی تا زمانی که یک سر اسپرینکلر فعال می شود.


اسپرینکلر پایین زن 74 درجه مستکو


اسپرینکلر پایین زن 74 درجه مستکو سری MT2010 مدل MT2010-74 برای نصب در شرایطی طراحی شده است که کارکرد نادرست اسپرینکلر یا آسیب فیزیکی ناشی از ضربه باعث خسارت شود. این وسیله برای مقاومت در برابر ضربه و عملکرد آب بندی عالی طراحی شده است. اسپرینکلر هنگامی که به درستی نصب شود، تنها بخش کوچکی از اسپرینکلر در زیر سقف قابل مشاهده است. مخفی کننده تا زمانی که اسپرینکلر کار کند، قسمت بیرونی اسپرینکلر فلاش فعال می شود، قسمت بیرونی اسپرینکلر جهت نمای بیرونی اسپرینکلر برای حفظ زیبایی ساختاری سقف طراحی شده است.

این سیستم ها یک روش موثر و قابل اعتماد برای حفاظت در برابر آتش هستند و می توانند به حداقل رساندن آسیب و کاهش خطر آسیب یا تلفات جانی در هنگام آتش سوزی کمک کنند. هنگامی که سیستم های اسپرینکلر به درستی نصب و نگهداری شوند، می توانند به کنترل یا خاموش کردن سریع آتش سوزی کمک کنند، قبل از اینکه فرصتی برای گسترش و ایجاد خسارت قابل توجه داشته باشند.

اسپرینکلر مستکو برای نصب در شرایطی طراحی شده است که کارکرد نادرست اسپرینکلر یا آسیب فیزیکی ناشی از ضربه باعث خسارت شود. برای مقاومت در برابر ضربه و عملکرد آب بندی عالی طراحی شده است. این وسیله هنگامی که به درستی نصب شود، تنها بخش کوچکی از اسپرینکلر در زیر سقف قابل مشاهده است.


برای اطلاع از قیمت و خرید اسپرینکلر پایین زن 74 درجه مستکو سری MT2010 مدل MT2010-74 سامانه qpket.com ثبت استعلام کنید.

Model
(مدل)
MT2010
Part Number
(شماره قطعه)
MT2010-74
Sprinkler Type
(نوع اسپرینکلر)
Flush Type
Temperature Sensing
(دمای عملکرد)
74 °C (165 °F)
Response Type
(نوع پاسخ دهی)
Standard
Spray Pattern
(الگوی پاشش)
Pendent
Working Pressure
(فشار کاری)
7 psi (0.5 bar) to 175 psi (12.1 bar)
Tested Pressure
(فشار تست شده)
Hydrostatically: 500 psi (34.5 bar)
K-Factor
(فاکتور شارش)
5.6 GPM/PSI1/2 (80 LPM/bar1/2)
Element
(حسگر دما)
***
Max Ambient Temperature
(حداکثر دمای محیط)
100 °F (38 °C)
Connector Thread
(استاندارد پایه نصب)
NPT 1/2”
Housing Material
(جنس بدنه)
Deflector: Stainless Steel, Fuse Metal: Fusible Alloy, Heat Collector: Copper, Spring Seat: Ni-Be+PTFE, Valve Cap : Brass
Certifications
(گواهینامه‌ها)
UL
Manufacture
(سازنده)
Masteco
Manufacture
(سازنده)
Masteco
footer-section2
logo