• پنجشنبه 31 خرداد 1403
  • 00:00:00
زنگ اعلام حریق متعارفی پروتک مدل Motorised Bell 12 & 24V

زنگ اعلام حریق متعارفی پروتک مدل Motorised Bell 12 & 24V

Protec Conventional Motorised Bells - 12 & 24V

زنگ اعلام حریق متعارفی پروتک مدل Motorised Bell 12 & 24V با ولتاژ عملکرد 12-24 و میزان جریان 20mA طراحی شده است. به طور کلی سیستم اعلام حریق ازطریق شستی ها و دتکتورها علائم آتش سوزی مانند دود یا حرارت بالا را دریافت می کند. کنترل پنل با دریافت سیگنال با هشدار صوتی آژیر افراد حاضر در محل را از آتش سوزی آگاه می کند. در ساختمان های شلوغ و پر سر و صدا و اماکن صنعتی انتخاب آژیر و هرگونه هشدار صوتی اهمیت بسیاری دارد. در محیط های صنعتی اصولا صدای محیط زیاد است و دستگاه ها هم آلارم مخصوص به خود را دارند. با توجه به اینکه زنگ ها صدای متفاوتی دارند به راحتی قابل تشخیص هستند و هنگام انتخاب زنگ باید دقت داشت که خروجی صدا از صدای محیط بلندتر باشد.
 زنگ اعلام حریق پروتک دارای کارآیی بالایی است و دارای حرکات گریز از مرکز چرخشی است.  این معناست که شامل چرخش در اطراف یک نقطه مرکزی با هدف ایجاد صدا است. در این زنگ خروجی صدای بلند با جریان کم مصرف ترکیب شده در نتیجه دستگاه قادر است صدایی بلند که از توان الکتریکی بسیار کمی استفاده می شود تولید کند. به عبارت دیگر دستگاه  در عین کارآمدی مصرف انرژی کمتری هم دارد. 
زنگ اعلام حریق متعارفی پروتک در محدوده دمای -10 تا +55 درجه سلسیوس کار می کند و جنس بدنه از پلی کربنات و گنگ از فولد و درجه حفاظت IP42 است. ماده پلی کربنات یک پلیمر شفاف و مقاوم است. این پلیمر به دلیل ویژگی هایی مانند شفافیت، مقاومت به ضربه و حرارت و سبکی مورد استفاده قرار می گیرید.  درجه حفاظت IP42 به معنای مقاومت در مقابل اشیای بزرگتر از 1mm مثل میخ و همچنین مقاوم در مقابل ورود مایعات و آب افقی تا 15 درجه است.  


برای خرید و اطلاع از قیمت زنگ اعلام حریق متعارفی پروتک مدل Motorised Bell 12 & 24V می توانید در سامانه کیوپیکت ثبت استعلام کنید. 

Model
(مدل)
Motorised Bell 12 & 24V
Part Number
(شماره قطعه)
Motorised Bell 12 & 24V
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
12v or 24v
Current Rating
(میزان جریان)
20mA ,100mA
Sound Output
(خروجی صدا)
95dB(A)
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-10°C to + 55°C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP42
Color
(رنگ)
Red
Housing Material
(جنس بدنه)
Base : Polycarbonate, Gong: Steel
Manufacture
(سازنده)
Protec
footer-section2
logo