• شنبه 26 خرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور دودی آدرس پذیر آپولو xp95 مدل 55000-620

Apollo Addressable Optical Smoke Detector - xp95 - 55000-620

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

دتکتور دودی آدرس پذیر آپولو xp95 مدل 55000-620 دارای سنسور فوتوالکتریک و پروتکل ارتباطی XP95 Discovery, Core protocol نمایشگر هشدار قرمز رنگ، جنس بدنه پلی کربنات مشکی است.

دتکتور دودی آدرس پذیر آپولو xp95 مدل 55000-620 دارای سنسور فوتوالکتریک و پروتکل ارتباطی XP95 ,Discovery  Core protocol با ولتاژ عملکرد 17-28 Vdc ، نمایشگر هشدار قرمز رنگ، جنس بدنه پلی کربنات مشکی است.

کاربرد دتکتور دود

دتکتور دود اعلام حریق آدرس پذیر از طریق دود که اولین نشانه آتش سوزی است حریق را شناسایی کرده و با کمک حسگری که دارد با ارسال هشدار به  دستگاه کنترل مرکزی آژیرها را فعال می کند. این وسیله ایمنی معمولا در خانه ها، اداره ها، و سایر سازه ها برای هشدار به افراد در مقابل حریق نصب می شود.

انواع دتکتور دود

دتکتورهای دود شامل یونیزاسیون و فوتوالکتریک. دتکتورهای دود یونیزان از مقدار کمی مواد رادیواکتیو برای یونیزه کردن هوای داخل آشکارساز استفاده می کنند. هنگامی که دود وارد آشکارساز می شود، فرآیند یونیزاسیون را مختل می کند و زنگ هشدار را به صدا در می آورد. آشکارسازهای دود فوتوالکتریک از یک منبع نور و یک حسگر برای تشخیص دود استفاده می کنند. هنگامی که دود وارد دتکتور می شود، حریق را تشخیص می دهد و آلارم خطر را فعال می کند.

دتکتورهای دود ابزار ایمنی مهمی هستند که می توانند با هشدار زودهنگام به افراد حین حریق جان افراد را نجات دهند و به آنها زمان بدهند تا ساختمان را تخلیه کنند و درخواست کمک کنند.

دتکتور دودی آپولو با کمک LED های مادون قرمز در هر ثانیه نور ساطع می کند تا محیط را آنالیز کند. هنگامی که دود وارد محفظه می شود، فوتون ها امواج مادون قرمز متناسب با ویژگی ها و چگالی دود، روی دیود نوری پراکنده می کند و با توجه به میزان تنظیم شده برای هشدار، آلارم را به صدا دربیاورد.

دتکتور دود آپولو تحت تأثیر باد یا فشار اتمسفر قرار نمی گیرد و در محدوده دمایی -20 تا +60 درجه سانتیگراد کار می کند. از مزایای دتکتور دود در مقابل دتکتور حرارتی و دتکتورهای دیگر تشخیص سریعتر حریق است زیرا اولین نشانه حریق دود است.

برای خرید و اطلاع از قیمت دتکتور دودی آدرس پذیر آپولو xp95 مدل 55000-620 در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
xp95
Part Number
(شماره قطعه)
55000-620
Sensor Type
(نوع سنسور)
Silicon PIN photo-diode
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
XP95 ,Discovery ,Core protocol
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
17-28V DC
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
340 μA
Alarm Current
(جریان در حالت هشدار)
4mA
Alarm Indicator
(نمایشگر هشدار)
Coloured LEDs
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-20°C to +60°C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP44
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
0% to 95% RH (no condensation or icing)
Housing Material
(جنس بدنه)
White flame-retardant polycarbonate
Certifications
(گواهینامه‌ها)
VdS ,LPCB ,CPR ,BOSEC ,FG ,SBSC ,EN54 ,CCMG
Manufacture
(سازنده)
Apollo
Manufacture
(سازنده)
Apollo
footer-section2
logo