• پنجشنبه 31 خرداد 1403
  • 00:00:00
کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC2020-AE مدل Sinteso

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC2020-AE مدل Sinteso

Siemens Addressable 2 loops Fire Control Panel - Sinteso - FC2020-AE

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC2020-AE مدل Sinteso محصول تولید شده در برند زیمنس سازگار با محیط زیست است. مسئولیت زیمنس کل چرخه عمر محصول را پوشش می دهد. زیمنس در حال حاضر با رعایت استاندارد SN36350 محصولات سازگار با محیط زیست، اثرات زیست محیطی محصولات خود را در زمینه تولید، تهیه، فروش، استفاده، خدمات و دفع در مراحل برنامه ریزی محصول و فرآیند ارزیابی، اجتناب و به حداقل می رساند. همچنین این کنترل پنل تشخیص و اعلام حریق مدل Sinteso یک محصول جمع و جور و از پیش مونتاژ شده است که نصب آن آسان است.

دستگاه مرکزی اعلام حریق زیمنس

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC2020-AE مدل Sinteso دارای 2 لوپ قابل ارتقا تا 4 لوپ، یک کنترل پنل تشخیص و اعلام حریق جمع و جور با یک واحد عملیاتی یکپارچه است که می تواند سیگنال های دستگاه های Sinteso تا 252 آدرس را پردازش کند. از این کنترل پنل اعلام حریق می توان به عنوان نسخه مستقل یا شبکه ای استفاده کرد.

کنترل پنل را می توان با یک ابزار مهندسی کاربر پسند (SintesoWorks) برای ایجاد یک سیستم با تطبیق پذیری زیاد برنامه ریزی کرد. حداکثر 32 کنترل پنل اعلام حریق و ترمینال ها را می توان در یک خوشه شبکه (FCnet/SAFEDLINK) و یا حداکثر 16 پنل زمانی که خوشه به سیستم مدیریت خطر متصل است، متصل کرد. با استفاده از یک ستون فیبر نوری (FCnet/LAN) تا 14 مورد از این خوشه ها با حداکثر 16 پنل هر کدام را می توان شبکه کرد. این توپولوژی ساخت یک شبکه مطابق با استاندارد EN54 را با حداکثر 64 کنترل پنل تشخیص و اعلام حریق  و ترمینال ها امکان پذیر می کند. این کنترل پنل اعلام حریق به سیستم مدیریت خطر زیمنس متصل است. همچنین تمام خطوط دتکتورها برای خطاهای ارت نظارت می شوند.

انطباق متن کاربر به طور مستقیم در ترمینال یا با ابزار مهندسی نرم افزار امکان پذیر است. تا 2000 رویداد را می توان بر اساس معیارهای مختلف ذخیره کرد. تغییر ساعت تابستانی یا زمستانی به صورت خودکار انجام می شود.تشخیص و خواندن خودکار (پیکربندی خودکار) تمام دستگاه‌های FDnet که عملیات ساده فوری را ارائه می‌دهد از دیگر ویژگی های این محصول است.داده های ذخیره شده را می توان از طریق دسترسی از راه دور (SintesoView) بارگذاری کرد.

کنترل پنل آدرس پذیر FC2020-AE زیمنس برای کاربردهای کوچک مناسب است، به عنوان مثال. در کارگاه ها، هتل ها، و غیره یا زمانی که به عنوان بخشی از برنامه های بسیار بزرگتر به شبکه متصل می شوند. در نظر داشته  باشید بسط و لوازم جانبی باید جداگانه سفارش داده شوند.

 

برای خرید و اطلاع از قیمت کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC2020-AE مدل Sinteso در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
FC2020-AE
Part Number
(شماره قطعه)
A5Q00016851
Number of Loop
(تعداد مدار)
2
Detectors / Modules Per Loop
(دتکتور/ماژول در هر مدار)
252
Number of Loop
(تعداد لوپ)
***
Loop Monitoring
(نظارت بر مدار)
Available
Display
(صفحه نمایش)
mimic displays
Supply Voltage
(ولتاژ عملکرد)
AC 115 / 230 V +10/-15 %
Internal Voltage
(ولتاژ داخلی)
DC 21…28.4 V
Current Rating
(میزان جریان)
Max. 5 A
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
***
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
FDnet
Output Relays
(رله های خروجی)
2
Programmable Output
(خروجی برنامه پذیر)
8
Auxiliary Outputs
(خروجی‌های کمکی)
3
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-8…+42 °C
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
≤95 % rel.
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IEC 60529, IP30
Max. Cable Length Per Loop
(بیشترین طول هر مدار)
***
Type of cable
(نوع کابل)
***
Zonal LED
(نشانگر زون)
Blank
Printer
(پرینتر)
Not Available
Housing Material
(جنس بدنه)
***
Certifications
(گواهینامه‌ها)
LPCB ,Vds ,FM ,DNV GL (marine)
Manufacture
(سازنده)
Siemens
Manufacture
(سازنده)
Siemens
footer-section2
logo