بنر محرم
  • چهارشنبه 27 تیر 1403
  • 00:00:00

کنترل پنل آدرس پذیر 1 لوپ اینیم مدل SmartLight/S

Inim Addressable 1 Loop Fire Alarm Control Panel - SmartLight/S

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

•    SmartLight دارای پروتکل ارتباطی RS485 برای اتصالات از راه دور است.
•    قابلیت پشتیبانی از 4 ریپیتر از راه دور (SmartLetUSee/LCD-Lite) که تمام داده های سیستم اعلام حریق و عمکلردهای کنترل پنل را تکرار می کند.
•    همچنین از 2 منبع تغذیه پشتیبانی می کند و به کنترل پنل اجازه می دهد تا بر عملکرد آنها نظارت کند و خروجی های آنها را در شرایط از پیش تعریف شده فعال (غیرفعال) کند.
•    برنامه نویسی سیستم از طریق کنترل پنل به لطف دستورالعمل های ساده روی صفحه نمایش گرافیکی، ساده و بدون مشکل است.
•    سیستم را می‌توان از طریق رایانه شخصی با استفاده از نرم‌افزار کاربرپسند INIM پیکربندی کرد.

پنل اعلام حریق چیست؟


در یک سیستم اعلام حریق دتکتورها وجود حریق را تشخیص می دهند و با ارسال سیگنال به کنترل پنل، هشدار دهنده های صوتی را فعال کرده تا افراد از وجود حریق آگاه شوند و منطقه را سریع ترک کنند.  این پنل کنترل برای آن دسته از سیستم هایی که به تعداد محدودی آشکارساز نیاز دارند، اما قابلیت اطمینان و عملکردی را که فقط سیستم‌ های آنالوگ آدرس ‌پذیر می‌توانند ارائه کنند، نیاز دارند، مناسب است. 


بررسی کنترل پنل Inim مدل SmartLight/S


کنترل پنل SmartLight برند اینیم مبتنی بر فناوری OpenLoop است. به لطف پروتکل‌های بسیاری که توسط مدار تشخیص خود پشتیبانی می‌شوند، SmartLight می‌تواند طیف گسترده‌ ای از آشکارسازها و دستگاه‌ های جانبی را مدیریت کند و بنابراین حداکثر انعطاف ‌پذیری و سهولت استفاده را ارائه می ‌دهد. فناوری LOOPMAP و VERSA++ همراه با دستگاه‌های سری  ENEA را پشتیبانی می کند.
عملکرد ساده و کاربرپسند، نصب بدون مشکل و روش های برنامه نویسی آسان، این کنترل پنل را برای برنامه های کوچکی که نیاز به عملکرد درجه یک دارند، ایده آل کرده است. این دستگاه برای آن دسته از سیستم هایی که به تعداد محدودی از آشکارسازها نیاز دارند بسیار مناسب است، اما قابلیت اطمینان و عملکردی را که فقط سیستم های آنالوگ آدرس پذیر می توانند ارائه دهند، می طلبند. SmartLight یک جایگزین معتبر برای سیستم های معمولی است. کنترل پنل SmartLight مبتنی بر فناوری OpenLoop است. به لطف پروتکل‌ های بسیاری که توسط مدار تشخیص پشتیبانی می‌شوند، SmartLight  می‌تواند طیف گسترده‌ ای از آشکارسازها و دستگاه‌ های جانبی را می تواند مدیریت کند. فناوری LOOPMAP و VERSA++ همراه با دستگاه‌های سری ENEA، این کنترل پنل را به ابزاری پیشرفته تبدیل کرده است که هر نیازی را برآورده کرده است.
SmartLight 2 خروجی هشدار نظارت شده (آلارم و خطا) را برای اتصال دستگاه های سیگنالینگ صوتی- بصری، یک خروجی منبع تغذیه برای دستگاه های جانبی و یک خروجی برای فعال سازی شماره گیرهای خارجی ارائه می دهد. کنترل پنل طیف گسترده ای از سیگنال های وضعیت را مدیریت می کند: زنگ هشدار، قبل هشدار، خطا، مانیتور، هشدار اولیه، بای پس، تست و غیره. کنترل پنل SmartLight/G در ابعاد 325x325x80mm با وزن 3 کیلوگرم با محفظه فلزی طراحی شده است. صفحه نمایش گرافیکی با نور پس زمینه و کلیدهای میانبر شامل سکوت، بازنشانی، تخلیه، بررسی باعث راحتی کابران حین استفاده شده است. شارژ باتری این دستگاه از طریق پروب حرارتی بهینه سازی شده است. 


ویژگی ها و مشخصات فنی SmartLight/G برند Inim
•    کنترل پنل آنالوگ آدرس پذیر تک لوپ
•    دارای گواهینامه های EN54-2/EN54-4/ EN12094-1
•    فناوری VERSA++ (محدوده وسیعی از حساسیت و حالت های عملیاتی)
•    فناوری LOOPMAP (بازسازی سیم کشی خودکار و قابلیت آدرس دهی)
•    پشتیبانی از 240 دستگاه دتکتور و آژیر
•    قابلیت مدیریت 16 زون
•    قابلیت پشتیبانی از:

پشتیبانی از 64 دستگاه دتکتور یا آژیر
 2 ایستگاه تغذیه power-supply stations (SmartLevel)
1 خروجی هشدار نظارت شده (NAC)
1 خروجی برای فعال سازی دستگاه ارتباطی (شماره گیر)
1 خروجی خطا نظارت شده
1 خروجی خطای تماس خشک
1 خروجی منبع تغذیه برای دستگاه های خارجی
4 پنل تکرار کننده از راه دور

برای خرید و اطلاع از قیمت کنترل پنل آدرس پذیر 1 لوپ اینیم مدل SmartLight/S می توانید در سامانه کیوپیکت استعلام قیمت بگیرید.

Model
(مدل)
Smart
Part Number
(شماره قطعه)
SmartLight/S
Number of Loop
(تعداد مدار)
1
Detectors / Modules Per Loop
(دتکتور/ماژول در هر مدار)
64
Number of Loop
(تعداد لوپ)
16
Display
(صفحه نمایش)
backlit
Supply Voltage
(ولتاژ عملکرد)
230Vac
Printer
(پرینتر)
Not Available
Housing Material
(جنس بدنه)
Metal Box
Certifications
(گواهینامه‌ها)
EN54-2 ,EN54-4 ,EN12094-1 ,CA12.00837 ,CPR-0222
Manufacture
(سازنده)
inim
footer-section2
logo