• دوشنبه 04 تیر 1403
  • 00:00:00

پاسخ پرسش‌های پرتکرار

بعد از انقضای درخواست استعلام قیمت چه کاری انجام دهم؟

در صورتی که مهلت 24 ساعته سپری شود و درخواست شما منقضی گردد ، با کلیک بر روی این آیکون میتوانید درخواست استعلام خود را مجددا برای تامین کنندگان ارسال کنید.

پرتکرارترین پرسش‌ها
چگونه می توانم یک پروفایل ایجاد کنم؟
  • در وب سایت روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید. می توانید با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان پیامک می شود .) بعد از وارد نمودن کد فعالسازی، ثبت نام انجام می شود. سپس وارد پروفایل خود شوید و روی گزینه تکمیل اطلاعات، کلیک و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.
کیوپیکت چیست؟

سامانه ی کیوپیکت اولین بازار تخصصی آنلاین در حوزه ی تجهیزات ایمنی و آتش‌ نشانی است که امکان خرید بی‌واسطه از تولیدکنندگان، تأمین کنندگان، خرده فروشان و عمده فروشان این حوزه را فراهم می‌ آورد.

چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید. میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید.
 

برای ثبت نام اولیه در سایت کیوپیکت چه مواردی نیاز است؟

ثبت نام اولیه در سایت کیوپیکت با یک شماره تلفن همراه امکان پذیر است. 

نحوه دریافت پیشنهاد فنی در سامانه کیوپیکت چگونه است؟

پیشنهاد فنی یکی از خدمات سامانه کیوپیکت است که کاربر، حتی قبل از اینکه در سامانه ثبت نام کند و یا اینکه وارد حساب کاربری خود شود، به اطلاعات آن دسترسی خواهد داشت، برای این منظور کافی است محصول مورد نظر را جستجو و به لیست استعلام اضافه کرده و سپس با مشاهده لیست استعلام و کلیک بر روی پیشنهاد فنی سپس از گوشه سمت راست در پایین صفحه گزینه دریافت پیشنهاد فنی را انتخاب کنید تا پروپوزال تجهیزات مورد نظر در قالب فایل ورد، در کم‌تر از 10 ثانیه در دسترس شما قرار گیرد.

چرا از سامانه کیوپیکت استفاده کنم؟

سامانه کیوپیکت یک مرجع فنی کامل و بی نظیر در سراسر جهان می باشد که این امکان را برای تمامی فعالین حوزه صنعت در هر نقطه از ایران و جهان می ‌دهد که اگر تأمین‌کننده‌ هستید، با چند کلیک ساده، محصول مورد نظر خود را معرفی و عرضه کنید و با بهترین شرایطی که تمایل دارید، به فروش برسانید. اگر هم خریدار هستید، قادر باشید با مقایسه‌ی پارت نامبر هر کالا به تفکیک و دسترسی به مشخصات فنی هر محصول، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

مزایای استفاده از سامانه کیوپیکت چیست؟

با استفاده از سامانه کیوپیکت می توانید اطلاعات فنی جامع و کاملی را در اختیار داشته باشید. همچنین این سامانه به شما امکان مقایسه آنلاین محصولات موجود در سایت را با جزئیات می دهد. ارائه پیشنهاد فنی در سامانه کیوپیکت از دیگر مزیت رقابتی های این سامانه است که آن را یکه تاز در این صنعت کرده است. صرفه جویی در زمان و هزینه، ارتباط بی واسطه خریداران و تامین کنندگان، ارائه بهترین راهکار فنی از دیگر مزایای استفاده از این سامانه جامع کیوپیکت می باشد.

تفاوت ثبت درخواست مستقیم و استعلام قیمت چیست؟

ثبت درخواست مستقیم به صورت کلی است، اما استعلام قیمت با جزئیات بیشتر و دقیق تر که حتی در آن نوع تحویل محصول نیز مشخص می شود.

دریافت پیشنهاد فنی آنلاین چگونه انجام می‌شود؟

دریافت پیشهاد فنی آنلاین، با کلیک روی دکمه پیشنهاد فنی در سامانه کیوپیکت انجام می شود.

چگونه تامین کننده شوم؟

برای اینکه به جمع تولید کنندگان یا تأمین ‌کنندگان فعال در سامانه‌ ی تخصصی کیوپیکت بپیوندید، باید بعد از ثبت نام در سایت، وارد قسمت پیشخوان شوید و روی گزینه ی  «تأمین ‌کننده شوید» کلیک کنید. 

عملکرد گزینه مقایسه محصولات چگونه است؟

برای مشاهده‌ ی جدول مقایسه‌ی محصولات انتخاب شده، روی کادر سبز رنگ مقایسه کالا که در سمت چپ پایین صفحه نمایش داده می‌ شود، کلیک کنید. با کلیک روی این گزینه، جدولی برای شما نمایش داده خواهد شد و مشخصات فنی هر تعداد محصول انتخاب شده را از نظر ویژگی ‌های فنی محصولات مانند موارد زیر با یکدیگر مقایسه خواهد کرد:

footer-section2
logo