بنر محرم
 • پنجشنبه 04 مرداد 1403
 • 00:00:00
آژیر اعلام حریق متعارفی فضای باز آپولو مدل آلارم سنس 55000-018

آژیر اعلام حریق متعارفی فضای باز آپولو مدل آلارم سنس 55000-018

Apollo Conventional Open-Area Sounder - AlarmSense 55000-018

 • 0
 • 0 دیدگاه کاربران

آژیر اعلام حریق متعارفی فضای باز آپولو مدل آلارم سنس 55000-018 دارای رتبه حفاظت محیطی IP65 است، به این معنی که برای استفاده در فضای باز مناسب است. این آژیر در حالت ساکن، منطقه بین 9 ولت و 15 ولت، بطور اسمی 12 ولت، که در آن فقط ردیاب ها و نقاط تماس کار می کنند، نیرو می گیرد.

آژیر اعلام حریق متعارفی فضای باز آپولو مدل آلارم سنس 55000-018 دارای رتبه حفاظت محیطی IP65 است، به این معنی که برای استفاده در فضای باز مناسب است.

AlarmSense طیف وسیعی از محصولات معمولی برای تشخیص آتش سوزی و هشدار است که برای اتصال به همان جفت سیم های تأمین شده طراحی شده و نصب را سریعتر و ارزان تر می کند.

Alarmsense برای طراحی و نصب سیستم تشخیص آتش سوزی و هشدار آسانتر و اقتصادی تر برای ساختمان های کوچک و متوسط ​​ساخته شده است. این محدوده همچنین اجازه می دهد تا در صورت لزوم یک سیستم موجود تمدید یا اصلاح شود. این انعطاف پذیری باعث می شود هشدارها یک انتخاب عالی برای استفاده در HMOS (خانه ای در شغل متعدد) باشد.

همانطور که از آپولو انتظار دارید، Alarmsense دارای ویژگی هایی است که به کاهش هشدارهای کاذب و فناوری ثبت شده برای اطمینان از یکپارچگی یک سیستم کمک می کند. این محدوده همچنین شامل محصولاتی مانند چراغ ها برای کمک به پاسخگویی به الزامات قانون تبعیض معلولیت (DDA) است.

آژیر اعلام حریق متعارفی فضای باز آپولو مدل آلارم سنس 55000-018 در حالت ساکن، منطقه بین 9 ولت و 15 ولت، بطور اسمی 12 ولت، که در آن فقط ردیاب ها و نقاط تماس کار می کنند، نیرو می گیرد.

هنگامی که یک زنگ هشدار در یک منطقه تشخیص داده می شود ، کنترل پنل ولتاژ خط را به 24 ولت در آن منطقه افزایش می دهد و باعث می شود صداپیشه ها صدای "تخلیه" مداوم تولید کنند. هر دستگاه خروجی حساس به ولتاژ - ماژول های رله یا سایر دستگاه های هشدار - نیز کار می کنند.

هنگامی که ولتاژ به 24 ولت افزایش می یابد، جریان زنگ دتکتور به 1.5 میلی آمپر کاهش می یابد. دتکتورها با کاهش ولتاژ به کمتر از 2 ولت برای بیشتر از 1 ثانیه، در زنگ هشدار قرار می گیرند. دستگاه های خروجی هر بار که ولتاژ به 12 ولت کاهش می یابد، فعال می شوند، مگر اینکه در مشخصات آنها بیان شده باشد.

با پالس ولتاژ عرضه از 12 ولت به 24 ولت و صداپیشه ها برای خروجی مداوم ، می توان یک صدای هشدار را تولید کرد. فرکانس پالس 1 ثانیه در ، 1 ثانیه خاموش ، برای انطباق با BS5839 PT1 توصیه می شود.

ویژگی های کلیدی:

 • خروجی صدا تا 99db
 • LPCB تأیید شده
 • برای سهولت در نصب ، پایه اول را جدا کنید
 • IP65 دارای امتیاز (استفاده در فضای باز)
 • طراحی شده برای استفاده به عنوان بخشی از سیستم پنل اعلام حریق
 • دیوار نصب
 • همگام سازی تن
 • نظارت بر حضور سر Sounder
Model
(مدل)
AlarmSense
Part Number
(شماره قطعه)
55000-018
Application
(کاربری)
Outdoor
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
18 - 33 V
Current Rating
(میزان جریان)
17.5 mA
Sound Output
(خروجی صدا)
up to 99 dB(A) at 1 metre
Tones
(انواع صدا)
***
Alarm Stages
(سطح هشدار)
***
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-25ºC to +70ºC
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP65
Color
(رنگ)
Red
Housing Material
(جنس بدنه)
Flame Retardant Polycarbonate
Certifications
(گواهینامه‌ها)
LPCB ,CPR
Manufacture
(سازنده)
Apollo
Manufacture
(سازنده)
Apollo
footer-section2
logo