• پنجشنبه 31 خرداد 1403
  • 00:00:00
دتکتور دودی متعارفی هوچیکی مدل SOC-E3N-WHT

دتکتور دودی متعارفی هوچیکی مدل SOC-E3N-WHT

Hochihi Conventional Optical Smoke Detector - SOC-E3N-WHT

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

دتکتور دودی متعارفی هوچیکی مدل SOC-E3N-WHT برای تشخیص حریق با استفاده از سنسور فوتوالکتریک طراحی شده‌است.محفظه‌ی دود منحصر به فرد و کارآمد این مدل در عین نفوذ دود مانع از عبور نور محیط به داخل می‌شود.

این تجهیز با استفاده از تکنولوژی "AFVW" کارکرد سنسور با حساسیت بهینه را تضمین کرده و مانع از ارسال هشدار کاذب خواهد شد.

‌ بدنه‌ی پلیمری (ABS) سفید رنگ مدل SOC-E3N-WHT با IP42 برای استفاده‌ در فضاهای داخلی مناسب بوده و در بازه‌ی دمایی 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و حداکثر رطوبت %95 بدون مشکل کار خواهدکرد.

معرفی دتکتور دودی مدل SOC-E3N-WHT

دتکتور دودی متعارفی مدل SOC-E3N-WHT توسط شرکت ژاپنی الاصل "هوچیکی" (Hochiki) برای تشخیص حریق با استفاده از سنسور فوتوالکتریک طراحی شده‌است.این مدل با اکثر سیستم‌های متعارفی (Conventional) موجود سازگار است.

هوچیکی برای مدل SOC-E3N-WHT از محفظه‌ی دود منحصر به فرد و کارآمدی استفاده کرده‌است.این محفظه بر اساس یک طرح خاص ضد نور ساخته شده‌است که درعین نفوذ دود به داخل آن، از وارد شدن نور محیط جلوگیری می‌کند.این طراحی خاص، موجب شده در بسیاری از کاربری‌ها، به استفاده از دتکتورهای یونیزاسیون ( Ionisation ) نیاز نباشد.

در دتکتور دودی SOC-E3N-WHT  برای اطمینان از کارکرد سنسور با حساسیت بهینه،‌ از تکنولوژی "AFVW" استفاده شده‌است.این تکنولوژی آلودگی محفظه را مرتبا چک کرده و اگر میزان آن از حد مجاز فراتر رود اخطار می‌دهد.در حالت اخطار LED داخلی دتکتور، هر 3 ثانیه یک بار روشن شده تا وجود مشکل را نشان دهد.به جهت رفع چنین مشکلاتی محفظه‌ی دود این تجهیز را می‌توان به راحتی جابجا و تمیز کرد.به همین دلیل درصد ارسال هشدارهای کاذب کاهش خواهد یافت.

میزان مقاومت این تجهیز درمقابل نفوذ آب و گرد و خاک با IP42 نشان داده‌ شده‌است.بر اساس رقم اول، مشخص است که بدنه‌ی پلیمری (ABS) سفید رنگ مدل SOC-E3N-WHT درمقابل نفوذ ذرات جامد با قطر بیشتر از 1 میلیمتر مقاوم است.رقم دوم هم نشان می‌دهد که پاشیدن آب با زاویه‌ی 15 درجه برروی این تجهیز، مشکلی برای آن ایجاد نمی‌کند.در نهایت می‌توان متوجه شد که این دتکتور برای استفاده‌ در فضاهای داخلی مناسب است.البته محیطی با بازه‌ی دمایی 10- تا 55+ درجه سانتی‌گراد و حداکثر رطوبت %95 برای عملکرد این تجهیز مناسب است.

دتکتور دودی متعارفی مدل SOC-E3N-WHT و دیگر محصولات "هوچیکی" در سامانه تخصصی کیوپیکت (qpket) قابل مشاهده، بررسی و استعلام قیمت هستند.

Model
(مدل)
SOC-E3N
Part Number
(شماره قطعه)
SOC-E3N(WHT)
Sensor Type
(نوع سنسور)
Photoelectric
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
12V – 30 V dc
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
35 μA
Alarm Current
(جریان در حالت هشدار)
40 mA
Alarm Indicator
(نمایشگر هشدار)
LED indication with 360° visibility
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-10 °C to + 50 °C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP42
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
95%RH - Non Condensing (at 40 °C)
Housing Material
(جنس بدنه)
white/ABS
Certifications
(گواهینامه‌ها)
LPCB ,EN54
Manufacture
(سازنده)
Hochiki
Manufacture
(سازنده)
Hochiki
footer-section2
logo