بنر محرم
  • شنبه 30 تیر 1403
  • 00:00:00

شستی اعلام حریق آدرس پذیر ضد آب دارای ایزولیتور آپولو مدل دیسکاوری 58100-953

(Apollo Waterproof Addressable Manual Call Point With Isolator - Discovery 58100-953 Apo (Yellow

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

ایزولیتور در این شستی کمک می کند تا خطای اتصال کوتاه کاهش یابد و خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودن محصول کمک کرده است تا بتونیم شستی را در مکان های با شرایط بد آب وهوایی نصب کنیم. رنگ بدنه زرد در شستی ها به منظور فعالسازی سیستم اطفا حریق و یا تخلیه عمومی است.

شستی اعلام حریق آدرس پذیر ضد آب دارای ایزولیتور آپولو مدل دیسکاوری 58100-953 دارای استاندارد IP67 است که محافظت کامل در برابر غوطه ور شدن در آب تا عمق 1.5 متری به مدت 30 دقیقه و محافظت در برابر گرد و غبار است. این شستی را در شرایط بد آب و هوایی می توان در فضای باز نصب کرد. شستی آپولو کمتر از 0.2 ثانیه هشدار را گزارش می کند. با پروتکل های ارتباطی Discovery 5 - 9 V peak to peak سازگار است. ایزولیتور شستی باعث شده خطای اتصال کوتاه کاهش یابد. شستی آپولو مدل 58100-950 دارای ولتاژ عملکرد 17-28 VDC، جریان خاموشی 100 µA، دمای قابل تحمل 30- تا +70 درجه سلسیوس است. دارای نمایشگر هشدار LED است و تا زمان ریست کردن شستی فعال می ماند. 
به طور کلی در سیستم اعلام حریق دتکتورها علائم حریق را تشخیص می دهند و به کنترل پنل سیگنال ارسال می کنند. کنترل پنل با فعالسازی آژیرها و فلاشرها افراد حاض در محل را از وقوع آتش سوزی با خبر می کند. اما با کمک شستی ها اگر فردی متوجه حریق شود به سرعت دکمه شستی را می زند تا سیستم اعلام حریق فعال شود. در شستی های مدل دیسکاوری نمایشگر هشدار تا زمان ریست دستی شستی روشن می ماند.
جنس بدنه شستی اعلام حریق آدرس پذیر ضد آب دارای ایزولیتور آپولو مدل دیسکاوری 58100-953 از پلی کربنات است. پلی کربنات مقاوم در برابر شعله طراحی شده است. پلی کربنات در مقابل ضربات شدید اصحکام دارد. رنگ بدنه این شستی زرد است که جهت فعالسازی سیستم اطفا حریق یا تخلیه عمومی کاربرد دارد. شامل گواهینامه و تائیدیه های CPR ,LPCB است. دریافت گواهینامه LPCB به این معناست که روی این محصولات آزمایش ها و فرایندهای ارزیابی دقیقی انجام شده است که تلفات و خسارات احتمالی را به حداقل رسانده است.


برای اطلاع از قیمت شستی اعلام حریق آدرس پذیر ضد آب دارای ایزولیتور آپولو مدل دیسکاوری 58100-953 از طریق سامانه کیوپیکت استعلام خود را ثبت کنید.

Model
(مدل)
Discovery
Part Number
(شماره قطعه)
58100-953
Application
(کاربری)
Outdoor
Supply Wiring
(تعداد سیم مورد نیاز عملکرد)
Two wire supply\, polarity sensitive
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
17-28V DC
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
100 µA
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
Discovery 5 - 9 V peak to peak
Alarm Current
(جریان در حالت هشدار)
4 mA
Alarm Indicator
(نمایشگر هشدار)
Coloured LEDs
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-30 °C to +70 °C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP67
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
0% to 95% RH\,
Housing Material
(جنس بدنه)
Polycarbonate
Certifications
(گواهینامه‌ها)
CPR ,ESC ,LPCB ,CNBOP
Manufacture
(سازنده)
Apollo
Manufacture
(سازنده)
Apollo
footer-section2
logo