بنر محرم
  • شنبه 30 تیر 1403
  • 00:00:00

شستی اعلام حریق آدرس پذیر دارای ایزولیتور آپولو مدل دیسکاوری 58100-908SIL

Apollo Addressable Manual Call Point with Isolator - Discovery 58100-908SIL

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

شستی اعلام حریق آدرس پذیر آپولو مدل دیسکاوری 58100-908SIL سازگار با پروتکل ارتباطی دیسکاوری و مناسب جهت نصب در خارج از ساختمان است. 

شستی اعلام حریق آدرس پذیر آپولو مدل دیسکاوری 58100-908SIL از نوع دستی و MCP ( Manual Call Point ) است که با فشردن دکمه  سیستم اعلام حریق به صورت دستی فعال می شود. این شستی برای نصب در خارج از ساختمان طراحی شده است. 


شستی اعلام حریق چیست


شستی اعلام حریق که در دو نوع اهرمی برای کشیدن Pull Stations و Manuall call point طراحی می شود که سری دیسکاوری برند آپولو از نوع manual call point  است. به طور کلی در یک سیستم اعلام حریق دتکتورها وجود حریق را تشخیص می دهند سپس کنترل پنل هشدارهای صوتی و آژیرها را فعال می کند. اما افراد با کمک شستی اعلام حریق در صورتی که متوجه حریق شوند دکمه شستی را می زنند و کنترل پنل آژیرها یا خاموش کننده های سقفی را فعال می کند. 
در شستی اعلام حریق اسر یک LED تک رنگ وجود دارد که هر بار شستی فشرده شود و آلارم های اعلام حریق فعال شوند LED شستی چشمک می زند تا زمانی که شستی را ریست کنیم. سازگار با پروتکل ارتباطی دیسکاوری است. 
دارای حفاظت داخلی IP24D که به معنای حفاظت شده در برابر ورود اجسام جامد با قطر بزرگ تر از 12 میلی متر  حفاظت در مقابل انگشت یا اجسام با قطر متوسط است. دمای قابل تحمل در این شستی 20- تا 60+ درجه سلسیوس است. ولتاژ عملکرد 17-28 ولت، جریان خاموشی µA 100 است. همچنین این شستی دارای گواهینامه های CPR ,LPCB ,EN54-11 ,EN54-17 است.
شستی اعلام حریق آپولو مدل دیسکاوری دارای یک LED است که در صورت فعالسازی آژیرها به حالت چشمک زن در می آید. و یک خط زرد روی دکمه شستی فعال ظاهر می شود که به این معناست که شستی قبلا سیستم اعلام حریق را فعال کرده که بعد از آن از طریق کلید مخصوص شستی ریست شده و به حالت اولیه بر میگردد.


برای سفارش و اطلاع از قیمت شستی اعلام حریق آدرس پذیر آپولو مدل دیسکاوری 58100-908SIL در سامانه کیوپیکت ثبت استعلام کنید.

Model
(مدل)
Discovery
Part Number
(شماره قطعه)
58100-908SIL
Application
(کاربری)
Outdoor
Supply Wiring
(تعداد سیم مورد نیاز عملکرد)
Two wire supply\, polarity sensitive
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
17-28V DC
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
100 µA
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
Discovery 5 - 9 V peak to peak
Alarm Current
(جریان در حالت هشدار)
4 mA
Alarm Indicator
(نمایشگر هشدار)
Coloured LEDs
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-20 °C to + 60 °C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP24D
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
0% to 95% RH\,
Housing Material
(جنس بدنه)
Fire retardant polycarbonate
Certifications
(گواهینامه‌ها)
CPR ,ESC ,LPCB ,SIL2
Manufacture
(سازنده)
Apollo
Manufacture
(سازنده)
Apollo
footer-section2
logo