بنر محرم
  • یکشنبه 31 تیر 1403
  • 00:00:00

کمربند ایمنی دراگر مدل PSS

® Draeger Safety Belt - PSS

کمربند ایمنی دراگر مدل PSS 


کمربند ایمنی دراگر یک راه حل چند منظوره 
اطفا حریق پروسه پرخطری است که هنگام کار در ارتفاعات زیاد مانند سقف های شیب دار یا روی نردبان می تواند خطرناک تر هم باشد که حتی می تواند به آتش نشان صدمه جدی وارد کند. کمربند ایمنی ..... به عنوان یک جز سیستم و به عنوان یک جز سیستم و به عنوان یک راه حل مستقل برای شرایط زیر طراحی شده است:

  • حفاظت از سقوط
  • قرار گرفتن در موقعیتی با ثبات حین کار
  • نجات دادن خود هنگامی که در معرض خطر هستید و کسی در نزدیکی شما برای کمک نیست.

راحتی و ایمنی

 
علاوه بر دستگاه تنفسی آتش نشانان اغلب باید از محافظ سقوط نیز استفاده کنند. این می تواند اثرات نامطلوبی بر راحتی، تناسب و عملکرد دستگاه تنفس داشته باشد. کمربند ایمنی Drager PSS به عنوان یک جزء سیستم جدایی ناپذیر از کمربند دستگاه تنفسی طراحی شده است.
کمربند ایمنی Drager PSS برای اطفای حریق از پارچه آرامید طراحی شده است و بنابراین از مهم ترین استانداردهای اروپایی برای هر دو دستگاه تنفس (NEN-EN 137:2006 نوع 2) و سیستم های حفاظت از سقوط (NEN-EN 358:1999) در یک دستگاه مطابقت دارد. بنابراین، این تسمه را می توان در شرایط گرمای شدید و آتش داغ بدون به خطر افتادن یکپارچگی کمربند ایمنی یا آتش نشان استفاده کرد. حتی زمانی که در معرض دمای ثابت 200 درجه سانتیگراد یا یک پیک کوتاه بیش از 400 درجه سانتیگراد قرار می گیرد، خواص مواد (به عنوان مثال استحکام کششی) کمربند ایمنی PSS همچنان با NEN-EN 358:1999 مطابقت دارد. در عین حال، این تسمه سطح بالایی از راحتی و ارگونومی را ارائه می دهد.

Model
(مدل)
PSS
Part Number
(شماره قطعه)
PSS
Housing Material
(جنس بدنه)
Aramid fibers
Certifications
(گواهینامه‌ها)
NEN-EN 137:2006 type 2 ,NEN-EN 358:1999
Manufacture
(سازنده)
Draeger
footer-section2
logo