بنر محرم
  • پنجشنبه 28 تیر 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل Igas مدل POR-SEN-IGAS

Igas Portable Gas Detector - POR-SEN-IGAS

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

دتکتور گاز  قابل حمل Igas مدل POR-SEN-IGAS گاز CO2 را با کمک سنسور NDIR شناسایی می کند.

دتکتور گاز  پرتابل Igas مدل POR-SEN-IGAS

دتکتور گاز قابل حمل یک دستگاه پرتابل از تجهیزات حفاظت فردی است که برای تشخیص وجود گازهای مختلف در محیط اطراف اپراتور استفاده می شود. معمولاً در محیط‌های صنعتی، آزمایشگاه‌ها و سایر مناطقی که وجود گازهای خطرناک می ‌تواند سلامت و ایمنی انسان را به خطر بیندازد، استفاده می‌شود. آشکارساز گاز قابل حمل با اندازه گیری غلظت گازهای خاص در هوا کار می کند. 
هنگامی که دتکتور وجود گازهای مشتعل یا سمی را تشخیص می دهد، از طریق آلارم های بصری و شنیداری به کاربر هشدار می دهد و سطح غلظت گاز و شرایط بالقوه خطرناک را گزارش می دهد. برخی از مدل‌ های پیشرفته ممکن است دارای ویژگی‌های اضافی مانند ثبت داده‌ها، اتصال بی ‌سیم و قابلیت نظارت بر گازهای متعدد به طور همزمان باشند. قابل حمل بودن این دستگاه ها امکان تشخیص آسان و راحت گاز را در حال حرکت فراهم می کند.
دتکتور گاز شخصی SENKO iGAS CO2 برای تشخیص وجود دی اکسید کربن در فضاهای محدود طراحی شده است. دتکتور گاز قابل حمل  وجود گاز CO2 را فورا تشخیص می دهد و دقت بالایی دارد که باعث می شود بیشتر کابران این دتکتور را تشخیص دهند. با کمک یک سنسور NDIR کم قدرت (عدم پخش مادون قرمز) استفاده می کند تا تشخیص سریع و دقیق را در یک بسته فشرده و سبک انجام دهد. به بیان ساده، سنسور NDIR پرتوی از اشعه مادون قرمز را می فرستد و با عبور نور از هوای حاوی گاز مورد نظر، مقداری از نور توسط مولکول های گاز جذب می شود. حسگر میزان نور جذب شده را اندازه گیری می کند و بر اساس آن می تواند غلظت گاز را تعیین کند.
مانیتور گاز شخصی iGAS CO2 برای مقاومت در سخت ‌ترین شرایط کاری صنعتی، با رتبه حفاظتی IP66/67 طراحی شده است و زمان کارکرد را با عمر باتری بیش از هفت روز با یک بار شارژ ارائه می‌ کند. محدوده تشخیص 0-5% VOL یا 50.000 ppm عمر سنسور 5 سال، جنس بدنه پلی کربنات باتری لیتیومی طراحی شده است.

 

برای خرید آنلاین و اطلاع از قیمت دتکتور گاز  قابل حمل Igas مدل POR-SEN-IGAS در سامانه کیوپیکت استعلام بگذارید.

مشخصات فنی برای این محصول ثبت نشده

footer-section2
logo