بنر محرم
  • پنجشنبه 04 مرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل کربن اکسیژن کروکن Clip SGD مدل CL-O-19

Crowcon Portable Oxygen Gas Detector Clip-SGD - CL-O-19

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

این دتکتور دارای نشانگر Bump Test due است که به کاربر و اعضای تیم هشدار می دهد که مانیتور مطابقت ندارد و نیاز به Bump test دارد.

دتکتور گاز قابل حمل چیست.


آشکارساز گاز پرتابل (portable) یا دتکتور گاز قابل حمل بخشی از تجهیزات حفاظت فردی است که برای حمل یا وصل کردن به لباس طراحی شده است. کاربرد دتکتور گاز قابل حمل برای هشدار در زمانی که سطح گاز مورد نظر از حد مجاز بالاتر باشد، است. دتکتور قابل حمل از یک تا هفت نوع گاز را شناسایی کنند. این دستگاه ها برایم واردی طراحی شده اند که نصب یک ثابت امکان پذیر نباشد.


دتکتور گاز پرتابل اکسیژن کروکن Clip SGD مدل CL-O-19 


دتکتور گاز قابل حمل اکسیژن کروکن Clip SGD یک آشکارساز گاز صنعتی است که برای استفاده در مناطق خطرناک طراحی شده است. وزن سبک، بادوام بدون نیاز به تعمیر ونگهداری ارائه شده است. دتکتور گاز قابل حمل کروکن Clip SGD دو سال عمر دارد و برای 4 آلارم در روز بهینه شده است. این دستگاه برای سولفید هیدروژن (H2S)، مونوکسید کربن (CO) یا اکسیژن (O2) در دسترس است.
آشکارساز گاز شخصی Clip SGD در برابر سخت‌ ترین شرایط کاری صنعتی مقاومت بالایی دارد. قابلیت تغییر سطوح هشدار، اتصال به   USB برای دانلود و ثبت رویدادها  را ارائه می‌دهد. به همین دلیل بسیار کاربر پسند است.
دتکتور گاز قابل حمل اکسیژن​​​​​​​ کروکن Clip SGD مدل CL-O-19 زمان کاربری 2 سال (2900 آلارم) و ماندگاری دستگاه قبل از فعال سازی 6 ماه است. 
دتکتور گاز قابل حمل اکسیژن کروکن Clip SGD مدل CL-O-19 دارای دو سطح هشدار است که برای گازهای اکسیژن (O2) آلارم اول 19%vol ، آلارم دوم 23.5% vol طراحی شده است. زمان پاسخگویی این دتکتور کمتر از 30 ثانیه است. آلارم هشدار بصری به صورت LED ، هشدار صوتی 90 دسی بل در 10 سانتی متر و هشدار به صورت لرزش در این دتکتور طراحی شده است.

    Alarm 2      Alarm 1      Part number        Gas   
  23.5% vol     19%vol    CL-O-19    H2S 

همچنین از مشخصات دیگر این دتکتور دمای قابل تحمل -30 تا 50+ درجه سلسیوس ، رطوبت قابل تحمل non-condensing RH 95% to %15 و منبع تغذیه یکبار مصرف می توان برشمرد. 

این دتکتور دارای نشانگر Bump Test due است که به کاربر و اعضای تیم هشدار می دهد که مانیتور مطابقت ندارد و نیاز به Bump test دارد. Bump test به معنای قرار دادن دتکتور در معرض غلظت مشخصی از گاز یا بخار برای تایید عملکرد درست اندازه گیری و شناسایی است. هدف از تست ضربه بررسی عملکرد درست سنسورها و آلارم های دتکتور قبل از استفاده در محیط های خطرناک است. سادگی دتکتور و تک دکمه بودن برای کاربران باعث کاهش زمان آموزش و یادگیری سریع استفاده از این دتکتور شده است. دتکتور گاز قابل حمل Clip SGD در محیط های بسیار خشن عمکلرد موثری دارد و در برابر آب، گرد وغبار با IP66 و IP67 مقاوم است.

برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت دتکتور گاز قابل حمل اکسیژن کروکن Clip SGD مدل CL-O-19 با کارشناسان ما در تماس باشید.

Model
(مدل)
Clip SGD
Part Number
(شماره قطعه)
CL-O-19
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
CO ,Carbon Monoxide ,Alarm: 19/23.5% L.E.L
Alarm Type
(نوع هشدار)
Audible ,Visual ,Vibrating
Power Supply
(منبع تغذیه)
Battery
Operating Time
(زمان کاربری)
2 years
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-30°C to + 50°C , (-40°F to +122°F)
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
15% to 95% non-condensing RH
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP 66 / 67
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ATEX ,IECEx ,CE ,Class I ,Groups A, B, C, D, T4 ,UL ,EN60079
Manufacture
(سازنده)
Crowcon
footer-section2
logo