بنر محرم
  • پنجشنبه 04 مرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل T4x

Crowcon Portable Gas Detector T4x

دتکتور گاز قابل حمل که با نام های دتکتور گاز پرتابل یا دتکتور شخصی شناخته می شود. یکی از تجهیزات حفاظت فردی (PPE) است. دتکتور قابل حمل سبک و جمع و جور بوده و روی لباس اپراتور نصب می شود. این دستگاه هوای اطراف فرد را آنالیز می کند و در صورت وجود گازهای خطرناک آلارم می زند.

دتکتور گاز کروکن مدل T4x با حذف نیاز به اطمینان از کالیبره شدن هر دستگاه برای گاز قابل اشتعال مربوطه به اطمینان از انطباق در سراسر سایت کمک می کند، زیرا به طور دقیق بیش از 15 گاز قابل اشتعال را در هر ترکیبی به طور همزمان تشخیص می دهد، در حالی که نوع 1 است. مقاوم در برابر سم و با عمر باتری است. دو برابر شده، اپراتورها به احتمال زیاد هرگز بدون دستگاه نخواهند بود. T4x هزینه کل مالکیت 5 ساله را بیش از 25% کاهش می دهد و 12 گرم سرب در هر آشکارساز صرفه جویی می کند که بازیافت آن را در پایان عمر آسان تر و برای سیاره بهتر می کند.
عملکرد رزومه TWA منحصر به فرد این ویژگی نوآورانه تضمین می کند قرار گرفتن در معرض گاز سمی به طور دقیق در طول یک شیفت کامل محاسبه می شود، حتی اگر برای استراحت یا در طول سفر به سایت دیگری خاموش باشد. عمر باتری T4x بیش از 35 ساعت (دو برابر طول عمر باتری T4 اصلی) است که بین شارژ مجدد، چندین شیفت یا طولانی تر انجام شود.
صفحه نمایش بزرگ با نور پس زمینه شفاف و  گزینه چرخاندن صفحه نمایش 180 درجه برای مشاهده آسان در شرایطی که دتکتور روی لباس نصب است. طراحی مستحکم با پوشش لاستیکی ضخیم، ضد ضربه تا سقوط در عمق 4 متری روی بتن، عملکرد مطمئنی را در سخت‌ ترین شرایط فراهم می ‌کند. مقاوم در برابر آب و گرد و غبار با IP65 و IP67 قابل استفاده در شرایط سخت آب و هوایی. سنسورهای اختصاصی برای هر گاز، تشخیص موثر سریع و مطمئن را تضمین می کند. نشانگر ایمنی مثبت یک نشانگر وضعیت ساده «چراغ راهنمایی» که در یک نگاه، اطمینان بصری از وضعیت عملکرد و انطباق را هم برای کاربران و هم برای سرپرستان فراهم می کند.

  • چراغ سبز - کار ایمن
  • چراغ قرمز - توجه لازم است

دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل T4x دارای تائیدیه ATEX نوع 1 (منطقه 0) و UL Class 1 Division 1 که امکان کار بدون وقفه در سخت ترین محیط ها را فراهم می کند. آلارم ‌های چندگانه صوتی 95 دسی ‌بل، چراغ‌ های LED قرمز/ آبی روشن و هشدارهای ارتعاشی برای گازهای خطرناک ارائه می‌ کنند. عملکرد آسان با یک دکمه بزرگ و سیستم منوی بصری که زمان آموزش و یادگیری را به حداقل می رساند و امکان کارکرد آسان در هنگام پوشیدن دستکش را فراهم می کند.

برای اطلاع از قیمت و دریافت لیست قیمت دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل T4x در سامانه کیوپیکت استعلام بگذارید.

Model
(مدل)
T4x
Part Number
(شماره قطعه)
T4x
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
H2S ,CO ,O2 ,Flammable (MPS)
Alarm Type
(نوع هشدار)
Audible ,Visual ,Vibrating
Power Supply
(منبع تغذیه)
Rechargeable Battery
Operating Time
(زمان کاربری)
Up to 18 hour typical runtime
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-20°C to +55°C
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
10 to 95% RH @ 40°C non-condensing
Display
(صفحه نمایش)
Front mounted, backlit. Optional 180° flip for easy viewing whilst worn
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ATEX ,IECEx ,UL ,Marine Equipment Directive ,UKCA ,cUL
Manufacture
(سازنده)
Crowcon
footer-section2
logo