بنر محرم
  • پنجشنبه 04 مرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gasman

Crowcon Portable Gas Detector Gasman

دتکتور گاز قابل حمل چیست

 

دتکتور گاز قابل حمل یا دتکتور شخصی یکی از تجهیزات حفاظت فردی (PPE) است. دتکتور های گاز قابل حمل آشکارسازهایی کوچک و سبک با قابلیت نصب روی لباس اپراتورها است. این دتکتورها برای افرادی که در محیط های کوچک و محصور وارد می شوند کاربرد دارند. فضای افراد شخص را آنالیز می کند و در صورت وجود گازهای خطرناک آلارم فعال می شود.
دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gasman
دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gasman یک دستگاه کوچک و سبک وزن است که برای استفاده در سخت‌ ترین محیط‌ ها طراحی شده است. مناسب برای مشتریانی که به گزینه‌های حسگر، TWA و قابلیت داده بیشتری نیاز دارند. TWA (Trusted Web Activities) فناوری است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا محتوای وب خود را در حالت تمام صفحه به عنوان یک برنامه اندروید مستقل با استفاده از یک مؤلفه WebView نمایش دهند. 
Gasman کروکن یک دتکتور گاز نیرومند و جمع و جور است که برای استفاده در محیط هایی با آب و هوای بد طراحی شده است. طراحی فشرده و سبک، این دستگاه را به گزینه ای ایده آل برای تشخیص گازهای صنعتی، در نفت و گاز، کارخانه های شیمیایی (با گازهای بی رنگ و بو که تشخیص آنها بدون دکتور دشوار است)، کارخانه های فولادی (حسگر CO2 ویژه)، انرژی های تجدید پذیر (هیدروژن) و پسماند و آب تبدیل می کند. این دستگاه با وزن تنها 130 گرم، بسیار بادوام، با مقاومت بالا در برابر ضربه و محافظت در برابر نفوذ گرد و غبار/آب است. همچنین آلارم ‌های بلند 95 دسی بل، هشدار بصری قرمز/آبی، کنترل تک دکمه ‌ای و صفحه نمایش LCD با نور پس‌ زمینه خوانا برای اطمینان از کاهش خطا در خواندن سطح گاز، شرایط آلارم و عمر باتری این دستگاه را بسیار کاربردی کرده است.  ثبت داده‌ها و رویدادها به‌صورت استاندارد در دسترس هستند، و یک هشدار 30 روزه در زمان کالیبراسیون وجود دارد. Gasman همچنین در نسخه ایمن CO2 با اندازه گیری 0-5٪ دی اکسید کربن موجود است.

گازهای قابل تشخیص در دتکتور Gasman

Chlorine Dioxide (CIO2 ) Chlorine (CL2 ) Carbon monoxide (H2 filtered) Carbon dioxide (CO2 ) Carbon monoxide (CO) Ammonia (NH3 )
Hydrogen cyanide (HCN) Hydrogen (H2 ) Fluorine (F2 ) Flammable Flammable True LEL (MPSTM) Ethylene Oxide (ETO)
Oxygen (O2 ) Oxygen (O2) Long-Life Nitrogen dioxide (NO2 ) Nitric oxide (NO) Hydrogen sulphide (H2 S) Hydrogen fluoride (HF)
    Sulphur dioxide (SO2 ) Phosgene (COCI2 ) Phosphine (PH3 ) Ozone (O3 )

برای اطلاع از قیمت و خرید دتکتور گاز قابل حمل کروکن مدل Gasman می توانید از سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
Gasman
Part Number
(شماره قطعه)
Gasman
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
H2S ,CO ,O2 ,Cl2 ,ClO2 ,ETO ,H2 ,HCN ,NH3 ,NO ,NO2 ,O3 ,PH3 ,SO2 ,Flammable True LEL ,Flammable ,F2 ,HF ,O2 Long-Life ,COCI2
Alarm Type
(نوع هشدار)
Vibrating ,Visible: Dual colours red/ blue flashing LEDs in a gas hazard ,Audible 95dB
Power Supply
(منبع تغذیه)
Battery Rechargeable: Lithium battery for all gas types ,Non rechargeable: Lithium battery for toxics and oxygen (excluding CO2 )
Operating Time
(زمان کاربری)
Rechargeable: 72 hours for MPS flammable ,Non rechargeable: Up to 2 years
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-20o C to + 65o C (-4o F to +149o F)
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
5-95% RH 0 to 99% RH (O2 LL MPS)
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP65
Display
(صفحه نمایش)
Custom LCD with backlight and display of gas concentration
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ATEX ,IECEx ,Class I Division 1 Groups A, B, C and D
Manufacture
(سازنده)
Crowcon
footer-section2
logo