بنر محرم
  • شنبه 30 تیر 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل کربن مونوکسید کروکن Clip SGD مدل CL-C-30

Crowcon Portable Carbon Monoxide Gas Detector Clip-SGD - CL-C-30

دتکتور گاز قابل حمل چیست


آشکارساز گاز پرتابل  (portable) یا دتکتور گاز قابل حمل بخشی از تجهیزات حفاظت فردی است که برای حمل یا وصل کردن به لباس طراحی شده است. کاربرد دتکتور گاز قابل حمل برای هشدار در زمانی که سطح گاز مورد نظر از حد مجاز بالاتر باشد، است. دتکتور قابل حمل از یک تا هفت نوع گاز را شناسایی کنند. این دستگاه ها برای مواردی طراحی شده اند که نصب یک ثابت امکان پذیر نباشد.


دتکتور گاز پرتابل سولفید هیدروژن کروکن Clip SGD مدل CL-C-30


دتکتور گاز قابل حمل سولفید هیدروژن کروکن Clip SGD یک آشکارساز گاز صنعتی است که برای استفاده در مناطق خطرناک طراحی شده است. وزن سبک، بادوام بدون نیاز به تعمیر ونگهداری ارائه شده است. دتکتور گاز قابل حمل کروکن Clip SGD دو سال عمر دارد و برای 4 آلارم در روز بهینه شده است. این دستگاه برای سولفید هیدروژن (H2S)، مونوکسید کربن (CO) یا اکسیژن (O2) در دسترس است.
آشکارساز گاز شخصی Clip SGD در برابر سخت‌ ترین شرایط کاری صنعتی مقاومت بالایی دارد. قابلیت تغییر سطوح هشدار، اتصال به  USB برای دانلود و ثبت رویدادها  را ارائه می‌دهد. به همین دلیل بسیار کاربر پسند است.
دتکتور گاز قابل حمل سولفید هیدروژن کروکن Clip SGD مدل CL-C-30 زمان کاربری 2 سال (2900 آلارم) و ماندگاری دستگاه قبل از فعال سازی 6 ماه است.               
دتکتور گاز قابل حمل سولفید هیدروژن Clip SGD مدل CL-C-30 دارای دو سطح هشدار است که برای گازهای کربن مونوکسید (CO) آلارم اول 10ppm ، آلارم دوم 15ppm  طراحی شده است. زمان پاسخگویی این دتکتور کمتر از 30 ثانیه است. آلارم هشدار بصری به صورت LED، هشدار صوتی 90 دسی بل در 10 سانتی متر و هشدار به صورت لرزش در این دتکتور طراحی شده است.
 

Alarm 2 Alarm 1 Part number Gas
100 ppm 30 ppm CL-C-30 CO

همچنین از مشخصات دیگر این دتکتور دمای قابل تحمل -30 تا 50+ درجه سلسیوس ، رطوبت قابل تحمل non- condensing RH 95% to %15 و منبع تغذیه یکبار مصرف می توان برشمرد. 
 

Model
(مدل)
Clip SGD
Part Number
(شماره قطعه)
CL-C-30
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
CO ,Carbon Monoxide
Resolution
(دقت)
30/100 ppm
Alarm Type
(نوع هشدار)
Audible ,Visual ,Vibrating
Power Supply
(منبع تغذیه)
Battery
Operating Time
(زمان کاربری)
2 years
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-30°C to + 50°C , (-40°F to +122°F)
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
15% to 95% non-condensing RH
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP 66 / 67
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ATEX ,IECEx ,CE ,Class I ,Groups A, B, C, D, T4 ,EN60079
Manufacture
(سازنده)
Crowcon
footer-section2
logo