بنر محرم
  • سه شنبه 02 مرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل نظارتی بلک لاین مدل G7 EXO

Blackline Safety Area Gas Monitoring - G7 EXO

دتکتور گاز قابل حمل نظارتی به دتکتور با اندازه ای متوسط گفته می شود که کارگران همراه خود به پروژه ها می برند. مانیتور نظارتی یکی از تجهیزات حفاظت فردی PPE است. مانیتور نظارتی تا شعاع چند متری هوای اطراف را آنالیز می کند تا در صورت وجود گازهای خطرناک به تیم نظارتی آلارم دهد. همچنین این دستگاه ها معمولا یک دتکتور جیبی هم دارند. در صورتی که حادثه ای رخ دهد به دتکتورهای اطراف سیگنال می فرستند تا دیگر مناطق هم از وجود خطر مشابه بررسی شود. 


دتکتور گاز قابل حمل نظارتی بلک لاین مدل G7 EXO 


این دستگاه اولین دتکتور قابل حملی است که توانایی نظارت بر منطقه همراه با ارتباطات یکپارچه اینترنتی است که به فضای ابری متصل می شود. به طور خودکار به شبکه ابری Blackline Safety متصل می شود و به طور مداوم اطلاعات مهم ایمنی محیطی سایت مانند آلارم های تشخیص گاز را ارسال می کند. این مانیتورها به طور مداوم اطلاعات موقعیتی مرتبط با هر پاسخ دهنده و مانتیورهای قابل حمل در جای خود رها شده یا جابجا شده است پخش می کنند.
مانیتورهای نظارتی و منطقه ای دارای یک رابط کاربر پسند هستند و هنگامی که روشن می شوند، به طور خودکار در عرض چند ثانیه به ابر متصل می شود، عمر باتری این دستگاه مقاومت بالایی در برابر سخت ترین محیط ها طراحی شده است. 
مانیتور گاز بلک لاین دارای نرم افزار کامپیوتری است که برای پیش بینی مسیر و غلظت آلاینده های موجود در هوا و گازهای سمی پس از انتشار استفاده می شود. کاربران جزئیات مربوط به انتشار واقعی یا احتمالی مواد شیمیایی را وارد می کنند و برنامه مناطق تهدید بالقوه را در منطقه اطراف محاسبه می کند. سپس پاسخ دهندگان اضطراری از این پیش بینی ها برای اتخاذ تصمیمات مدیریت اضطراری آگاهانه استفاده می کنند، عمکلرد سریع دستگاه مانیتور موجب شده زمان پاسخگویی تیم نظارتی از طریق شناسایی محل دقیق حادثه سریع تر شده است. 


ویژگی های پیشرفته دتکتور گاز  قابل حمل نظارتی بلک لاین مدل G7 EXO:

  • امکان اتصال مستقیم به ابر
  • فناوری موقعیت مکانی GPS یکپارچه
  • قابلیت تشخیص تک گاز
  • باتری قابل شارژ با عمر باتری 100 روز
  • کاهش هشدارهای کاذب
  • گزارش دهی دقیق
Model
(مدل)
G7
Part Number
(شماره قطعه)
G7 EXO
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
H2S ,CO ,O2 ,Cl2 ,ClO2 ,HCN ,NH3 ,NO2 ,SO2 ,CO2
Resolution
(دقت)
***
Alarm Type
(نوع هشدار)
Audible ,Visual
Power Supply
(منبع تغذیه)
Rechargeable Battery
Operating Time
(زمان کاربری)
100 days
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-20 to 50°C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP65
Housing Material
(جنس بدنه)
aluminium
Certifications
(گواهینامه‌ها)
UL ,EN ,IEC ,ANSI/ISA
Manufacture
(سازنده)
blacklinesafety
footer-section2
logo