بنر محرم
  • چهارشنبه 03 مرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز قابل حمل بلک لاین مدل G7x

Black line safety Portable Gas Detector - G7x

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

دتکتور گاز قابل حمل بلک لاین مدل G7x سیستم دتکتور گاز پرتابل G7x از اتصال ماهواره ای برای اتصال بی سیم به کارگران استفاده می کند. کاربران می توانند از طریق پیام های متنی دو طرفه با پرسنل اتاق نظارت یا اتاق کنترل ارتباط برقرار کنند تا ایمنی خود را افزایش دهند یا موقعیت خطر را در طول حادثه کنترل کنند. 

دتکتور گاز قابل حمل یا دتکتور گاز پرتابل یکی از تجهیزات حفاظت فردی PPE است. دتکتور گاز قابل حمل کوچک و سبک طراحی شده است تا اپراتور ها بتوانند این دستگاه را در فضاهای محصور ببرند یا در حین کار دتکتور را به لباس خود وصل کنند تا دست هایشان آزاد باشد.


دتکتور گاز پرتابل بلک لاین مدل G7x


سیستم دتکتور گاز پرتابل بلکلاین مدل G7x از اتصال ماهواره ای برای اتصال بی سیم کارگران به Blackline Live از طریق شبکه ماهواره ای Iridium در هر منطقه ای که کارگران کار می کنند استفاده می کند. کاربران می توانند از طریق پیام های متنی دو طرفه با پرسنل اتاق نظارت یا اتاق کنترل ارتباط برقرار کنند تا ایمنی خود را افزایش دهند یا موقعیت خطر را در طول حادثه کنترل کنند. 
این دستگاه به ‌صورت خودکار مراقب کارگران است و درصورت نیاز در خواست کمک می ‌کند، حتی زمانی که خود کارگر نمی ‌تواند. دستگاه G7x می تواند از لوکیشن افراد آگاه شود که موجب شده تیم با اطلاعات کامل و دقیق برای نجات افراد حاضر در محیط های خطرناک آماده شوند.
سیستم G7x سقوط، عدم حرکت، قرار گرفتن در معرض گاز یا عدم حضور در هنگام تحویل دستگاه متوجه می شود و با کمک قابلیت GPS مکان دقیق کارگر آسیب دیده را مشخص می کند. همچنین همه حوادث ایمنی به تیم نظارتی Blackline گزارش داده می شود. در این شرایط مکان دقیق حادثه مشخص شده و خیلی زودتر پیگیری می شود یا در صورت لزوم تخلیه کامل اپراتورها، از مکان مورد نظر اعلام می شود.
دتکتور گاز قابل حمل بلک لاین مدل G7x از ماهواره پرتابل G7 Bridge و ایستگاه پایه 3G استفاده می کند که در صورت در دسترس نبودن تلفن همراه، به طور یکپارچه به اتصال ماهواره ای سوئیچ می کند. G7x از طریق یک ارتباط رادیویی با کیفیت صنعتی 900 مگاهرتز از فاصله 2 کیلومتری با پل G7 ارتباط برقرار می کند. G7 Bridge با شبکه ایمنی Blackline و تیم های نظارتی با استفاده از اتصالات 3G یا ماهواره ای ارتباط برقرار می کند.  G7 دستگاه افراد را از خطرات محیط آگاه می کند و هشدار افزایش گازهای مشتعل یا سمی موجود در محیط را به پرسنل نظارت هم اطلاع می دهد.
هنگامی که پرسنل نظارتی با استفاده از پروتکل "پاسخ هشدار" به هشدار شما پاسخ می دهند، چراغ LiveResponse روشن می شود در این حالت شخصی با شما تماس می گیرد تا تأیید کنید که خوب هستید.

 

برای خرید آنلاین و اطلاع از قیمت دتکتور گاز قابل حمل بلک لاین مدل G7x در سامانه کیوپیکت استعلام بگذارید.

Model
(مدل)
G7
Part Number
(شماره قطعه)
G7x
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
H2S ,CO ,O2 ,Cl2 ,HCN ,NH3 ,O3 ,CO2 ,HF
Alarm Type
(نوع هشدار)
Audible ,Visual ,Vibrating
Power Supply
(منبع تغذیه)
Rechargeable Battery
Operating Time
(زمان کاربری)
1 year
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-20°C to 55°C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP67
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ATEX ,IECEx ,CE
Manufacture
(سازنده)
blacklinesafety
footer-section2
logo