بنر محرم
  • پنجشنبه 28 تیر 1403
  • 00:00:00

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1020400

Kratos Harness - FA1020400

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

در هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1020400 جنس سگک ها و اتصالات D شکل از فولاد و همچنین جنس پارچه ها از پلی استر است. پلی استر پارچه ای محکم، سبک، نسوز است.

هارنس ایمنی که با نام های کمربند ایمنی، بند ایمنی نیز شناخته می شود یکی از تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع است. هارنس های ایمنی برای جلوگیری از سقوط برای کار در ارتفاع، عملیات های نجات، وارد شدن به فضاهای محصور و کوچک استفاده می شود. هارنس های ایمنی برند کراتوس به صورت ارگونومیک طراحی شده اند به طوری که نیرو را در تمام نقاط بدن توزیع می کنند تا فشار وارد شده ناشی از توقف سقوط صدمات کمتری به فرد وارد کند.
در هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1020400 جنس سگک ها و اتصالات D شکل از فولاد و همچنین جنس پارچه ها از پلی استر است. پلی استر پارچه ای محکم، سبک، نسوز است که در مقابل حرارت و گرما زیاد دوام خوبی دارد. این هارنس تا وزن 140 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. همچنین بندهای شانه، ران و کمربند قابل تنظیم است که باعث شده است برای تمام سایزها مناسب باشد. در این هارنس 5 سگک دستی، اتصالات پشتی، اتصالات جناغ سینه، اتصالات جانبی تعبیه شده است.


اتصالات در هارنس ایمنی 

 

  • اتصالات پشتی: این اتصال از روی شانه تا پشت کمر را می پوشاند. با کمک اتصال پشتی می توان هارنس را به طناب نجات متصل کرد. 
  • اتصالات جناغ سینه: اتصال جناغ سینه به کارگرانی که در طول کار باید به جلو خم شوند یا وظایف خود را در حالت خمیده انجام دهند ساخته شده است.  
  • اتصالات جانبی: این اتصالات دو طرف هارنس ایمنی در ناحیه لگن قرار گرفته است. قلاب پشتی در این نقطه اتصال به نصب تجهیزات یا لوازم جانبی دیگر کمک می کند. اتصال جانبی در عملیات های نجات و موقعیت یابی ها استفاده می شود تا اتصال طناب نجات آزاد بماند و تجهیزات دیگری به آن وصل نشود.

هارنس ایمنی یا کمربند ایمنی برای جلوگیری از سقوط افرادی که در ارتفاع کار می کنند، صخره نوردها، یخ نوردها، نماشوهای برج مورد استفاده قرار می گیرد. در عملیات های نجات، اطفا حریق تیم نجات یا آتش نشانان هارنس می پوشند. هارنس ایمنی در اینگونه عملیات ها حتما به یک طناب نجات مقاوم متصل است.
 

برای سفارش آنلاین و استعلام قیمت هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1020400 می توانید در سامانه کیوپیکت استعلام خود را ثبت کنید.

Model
(مدل)
FA1020400
Part Number
(شماره قطعه)
FA1020400
Attachments
(اتصالات)
Dorsal (A), Lateral, Sternal (A)
Number of Buckles
(تعداد قلاب‌ها)
Adjustment Buckles:5, Automatic Buckles: 0
Size
(سایز)
TU
Max. user weight
(حداکثر وزن فرد)
140 KG
Housing Material
(جنس بدنه)
Buckles: Steel, D Ring: Steel, Elastic Webbing: Polyester
Certifications
(گواهینامه‌ها)
EN 358, EN 361, EN 813
Manufacture
(سازنده)
Kratos
Manufacture
(سازنده)
Kratos
footer-section2
logo