• جمعه 04 اسفند 1402
  • 00:00:00

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010500

Kratos Harness - FA1010500

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

جنس اتصالات از آلومینیوم، جنس قسمت های پارچه ای از پلی استر است. پارچه پلی استر محکم و در مقابل گرما و حرارت مقاوم است. 

در هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010500 تجهیزات حفاظت فردی تعداد 5 سگک دستی تعبیه شده است. همچنین جنس اتصالات از آلومینیوم، جنس قسمت های پارچه ای از پلی استر است. پارچه پلی استر محکم و در مقابل گرما و حرارت مقاوم است. سایز این هارنس ایمنی Universal size مناسب برای تمام سایز ها است. حداکثر وزنی که می تواند تحمل کند 140 کیلوگرم است. 
اتصالات در هارنس ایمنی شامل اتصال پشتی و جناغ سینه است. این محصول بسیار ارگونومیک طراحی شده است. اتصالات کمربند ایمنی از سقوط فرد جلوگیری می کنند. کمربند ایمنی هنگام توقف سقوط نیرو وارد شده را در نقاط بدن فرد توزیع می کند تا از صدماتی مانند در رفتگی یا شکستی بدن بکاهد. به طور کلی هارنس ها برای افرادی که در ارتفاع یا در سطوح غیر مستحکم کار می کنند طراحی شده است. فعالیت هایی مانند صخره نورد، یخ نوردی، نما شوهای برج ها، وارد شدن به فضاهای محصور مانند تونل ها، چاه های عمیق، معدن ها، مسیرهای زیر زمینی افراد به خود کمربند یا هارنس ایمنی می بندند. این وسیله با کمک اتصالی که دارد از سقوط افراد، گیر افتادن در نقاطی با دسترسی سخت جلوگیری می کند.
اتصالات در کمربند ایمنی کراتوس مدل FA1010500 شامل اتصالات جناغ سینه، پشتی است.
 اتصالات جناغی این نقطه اتصال برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی هارنس کاربرد دارد. با استفاده از اتصالات جناغی نیروهای ایجاد شده در حین سقوط یا توقف ناگهانی در سراسر ناحیه قفس سینه توزیع می شود خطر آسیب را کاهش می دهد و از کشیده شدن شدید فرد به عقب جلوگیری می کند. به‌ویژه هنگام انجام کارهایی که شامل خم شدن به جلو هستند، مانند کار بر روی سطوح مرتفع یا پیمایش در شیب‌های تند. این به حفظ وضعیت عمودی کمک می کند و با توزیع مجدد بار و ایجاد حمایت اضافی در ناحیه بالای بدن از فشار بیش از حد بر روی کمر جلوگیری می کند. اتصالات پشتی از شانه تا پشت کمر را می پوشاند. اتصالات پشتی امکان اتصال به طناب نجات را فراهم می کنند.

 

برای اطلاع از قیمت و خرید هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010500 در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
FA1010500
Part Number
(شماره قطعه)
FA1010500
Attachments
(اتصالات)
Dorsal ,Sternal
Number of Buckles
(تعداد قلاب‌ها)
5 Adjustment Buckles
Size
(سایز)
Universal Size
Max. user weight
(حداکثر وزن فرد)
140 KG
Housing Material
(جنس بدنه)
Straps: polyester ,Buckles : Aluminium
Certifications
(گواهینامه‌ها)
EN361
Manufacture
(سازنده)
Kratos
footer-section2
logo