بنر محرم
  • سه شنبه 02 مرداد 1403
  • 00:00:00

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010300

Kratos Harness - FA1010300

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010300 در سایز TU طراحی شده است که به معنای فری سایز است همچنین برای تمام سایزها مناسب است. همچنین تا وزن 140 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. 

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010300 دارای اتصالات پشتی برای توقف سقوط، بند ران قابل تنظیم، دارای صفحات متحرک برای تنظیم آسان بند سینه، بند نشیمن که برای راحتی بیشتر طراحی شده است. همچنین تسمه های شانه و ران که با یک با رنگ متفاوت طراحی شده است تا با دیگر بندها متمایز باشد. 

هارنس ایمنی یا کمربند ایمنی چیست

 

هارنس ایمنی که با نام های دیگری مانند کمربند ایمنی یا بند ایمنی نیز شناخته می شود. یکی از تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع است. این ابزار محافظتی برای پیشگیری از سقوط برای افرادی که در ارتفاع کار می کنند یا در نقاط متلزلی هستند که کاربرد دارد. همچنین این کمربند محافظتی تمام نقاط بدن را محکم نگه می دارد تا در صورت توقف حین سقوط فرد دچار شکستگی یا دررفتگی نشود.
کمربند ایمنی در موقعیت هایی که فرد در موقیعت های خطرناک یا بی ثباتی قرار دارند مانند صخره نوردی، یخ نوردی، عملیات های نجات، ساخت و ساز، تمیزهای شیشه های برج کاربرد دارد. در این شرایط ممکن است سطح شکننده باشد و احتمال سقوط وجود داشته باشد یا اینکه عملیات به طور کلی در ارتفاع انجام شود. بنابراین در صورت وقوع هرگونه حادثه ای هارنس های ایمنی از طریق اتصالات به طناب نجات از سقوط فرد جلوگیری می کند. در عملیات های نجات یا اطفا حریق شخصی که دچار حادثه شده است را با کمک بستن کمربند ایمنی یا بستن لنیاردها به برانکارد فرد را بالا می کشند. برای وارد شدن به فضاهای بسته و محصور مانند مخازن، تونل، چاه های عمیق افراد هارنس ایمنی می پوشند تا در صورتی که حادثه ای رخ داد با اتصالات طناب نجات به راحتی وی را خارج کنند.
 

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010300 دارای اتصالات DORSAL (پشتی)، Sternal (جناغی)، 2 سگک دستی است. اتصال DORSAL  یا همان اتصال پشتی جهت هنگامی که فرد در حال سقوط است، نقطه اتصال پشتی نیروها را در پشت و شانه ها توزیع می کند و خطر آسیب را کاهش می دهد. در اتصال پشتی هارنس امکان اتصال لنیارد یا طناب نجات را فراهم می کند. همچنین هدف از اتصال جناغی برای کاهش خطر و صدمات ناشی از توقف سقوط است. 
جنس پوشش های پارچه ای از پلی استر، سگک ها و حلقه های D  شکل از فولاد است. در سایز TU طراحی شده است که به معنای فری سایز است و برای تمام سایزها مناسب است. همچنین تا وزن 140 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. 

 

برای اطلاع از قیمت هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010300 و سفارش آنلاین در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید. 

Model
(مدل)
FA1010300
Part Number
(شماره قطعه)
FA1010300
Attachments
(اتصالات)
Dorsal, Sternal (A/2)
Number of Buckles
(تعداد قلاب‌ها)
Adjustment Buckles: 2, Automatic Buckles: 0
Size
(سایز)
TU
Max. user weight
(حداکثر وزن فرد)
140 KG
Housing Material
(جنس بدنه)
Buckles: Steel, D Ring: Steel, Elastic Webbing: Polyester
Certifications
(گواهینامه‌ها)
EN 361
Manufacture
(سازنده)
Kratos
Manufacture
(سازنده)
Kratos
footer-section2
logo