• دوشنبه 13 آذر 1402
  • 00:00:00

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010600

Kratos Harness - FA1010600

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

در هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010600 اتصال نجات D تعبیه شده است. اتصال نجات RESCUE فرد مصدوم را به صورت عمودی و کاملا ایمن بالا می کشد. 

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010600 از تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع است که دارای اتصالات Dorsal ,Sternal ,Rescue و 5 سگک قابل تنظیم است. بندها از جنس پلی استر طراحی شده است. پلی استر پارچه ای محکم است که در مقابل حرارت مقاومت بالایی دارد.  بند ران و شانه با کمک سگک ها قابل تنظیم است به همین دلیل برای تمام سایزها مناسب است. برای راحتی افراد در پوشیدن رنگ بندهای شانه و ران با یک طرح دوگانه متمایز شده است. این هارنس ایمنی تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل می کند.
هارنس یا کمربند ایمنی برای افرادی که در ارتفاع کار می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله برای فعالیت هایی مانند کوه نوردی، صخره نوردی، یخ نوردی، چتر بازی، نماشویی ساختمان ها کاربرد دارد. بندها در این وسیله تمام نقاط بدن را می پوشاند تا فشار وارد شده را در تمام نقاط بدن توزیع کند تا از صدماتی مانند شکستگی و در رفتگی جلوگیری شود. کاربرد دیگر هارنس یا کمربند ایمنی برای افرادی که در نقاط ناپایدار و شکننده قرار دارند یا افراد مصدوم که در گودال یا چاه های عمیق گیر افتاده است. این وسیله به صورت ایمن شخص مصدوم را از محل بالا می کشد و بندها بدن را محکم نگه می دارد.

اتصالات در هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010600


•    اتصال DORSAL توسط بندها قسمت بالایی کمر قرار گرفته اند. اگر فردی در حال سقوط باشد نقاط اتصال نیروها را در پشت و شانه توزیع می کند و خطر آسیب را کاهش می دهد. در اتصال پشتی هارنس ایمنی امکان اتصال لنیارد یا طناب نجات فراهم شده است. 
•    اتصال STERNAL که جناغ سینه و قسمت جلویی بدن را می پوشاند برای کاهش خطر و صدمات ناشی از توقف سقوط طراحی شده است. این اتصال، صدمات ناشی از حرکت بیش از حد رو به جلو در هنگام سقوط جلوگیری می کند. 
•    اتصال RESCUE که مانند اتصال پشتی از طریق حلقه D شکل به برای بالا کشیدن افراد کاربرد دارد.  اتصال نجات با وجود اینکه حلقه D شکل دارد اما برای اتصال به طناب نجات مناسب نیست. تجهیزات نجات با وصل شدن به قلاب D شکل مصدوم را به صورت عمودی بالا می کشد که عبور از فضاهایی با دسترسی کم امکان پذیر می شود. اما قلاب D شکل اتصال پشتی با اینکه امکان وصل شدن را دارد اما زاویه می گیرد و نمی توان تضمین کرد که فرد به صورت عمودی و کاملا ایمن بالا کشیده شود.

برای سفارش آنلاین و اطلاع از قیمت هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010600 در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
FA1010600
Part Number
(شماره قطعه)
FA1010600
Attachments
(اتصالات)
Dorsal ,Sternal ,Rescue
Number of Buckles
(تعداد قلاب‌ها)
Adjustment Buckles:5, Automatic Buckles: 0
Size
(سایز)
TU
Max. user weight
(حداکثر وزن فرد)
140 KG
Housing Material
(جنس بدنه)
Straps: polyester
Certifications
(گواهینامه‌ها)
EN 361 ,EN 1497
Manufacture
(سازنده)
Kratos
footer-section2
logo