• جمعه 11 اسفند 1402
  • 00:00:00

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010401

Kratos Harness - FA1010401

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010401 دارای یک اتصال پشتی (DORSAL) به شکل حلقه فولادی D  شکل، 2 اتصال قفسه سینه (Sternal) از جنس پلی استر است.

هارنس ایمنی چیست


 هارنس ایمنی که با نام های کمربند ایمنی کار در ارتفاع، بند ایمنی نیز شناخته شده است یکی از تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع است. این محصول برای محافظت از افراد در مقابل سقوط کاربرد دارد. هارنس ایمنی یا کمربند ایمنی با کمک بندها و اتصالات بدن فرد را می پوشاند تا از سقوط جلوگیری کند یا نیروی ناشی از توقف سقوط صدمه ای به فرد وارد نکند و باعث شکستگی یا در رفتگی نشود.  


در چه کارهایی نیاز به استفاده از هارنس ایمنی است؟

  • هدف از پوشیدن هارنس ایمنی جلوگیری سقوط از ارتفاع است. هارنس ایمنی توسط کارگرانی که در ارتفاع کار میکنند مانند کارگران ساختمانی، کوه نوردها، یخ نوردها، نماشو های برج، برقکارهایی که از دکل بالا می روند. طناب نجات که به نقطه ای مطمئن بسته شده است به اتصال پشتی (DORSAL) هارنس ایمنی وصل می شود تا افراد را از سقوط نجات دهد.

  • در عملیات های نجات افراد در موقعیت های خطرناک و بی ثبات قرار دارند. برای نمونه ساختمانی که در حال ریزش باشد، یا فردی که سقوط کرده است، شخصی که در فضاهای محصور مانند غار، معدن، تونل گیر افتاده است و آسیب هم دیده است. در این وضعیت آتش نشانان یا تیم نجات با پوشیدن هارنس و اتصال به طناب نجات وارد محل می شوند تا اصولا یک بند ایمنی با هارنس اضافه هم به همراه دارند تا شخص آسیب دیده بپوشد و با کمک طناب نجات از محل حادثه خارج شوند. 

 

هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010401 چه ویژگی هایی دارد؟


این کمربند ایمنی دارای 4 سگک دستی است. حداکثر وزنی که می تواند تحمل کند 140 کیلوگرم و جنس بخش های پارچه ای از پلی استر است. هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010401 دارای یک اتصال پشتی (DORSAL) به شکل حلقه فولادی D  شکل، 2 اتصال قفسه سینه (Sternal) از جنس پلی استر است. بندها و اتصالات در هارنس ایمنی به صورت اروگونومیک طراحی شده اند که از سقوط فرد و در مرحله بعدی از صدمات ناشی از توقف سقوط مانند شکستگی یا در رفتگی اعضا بدن جلوگیری می کند. در کمربند ایمنی کراتوس FA1010401 بند شانه و ران قابل تنظیم است همچنین با رنگ های متفاوت طراحی شده است تا راحت تر قابل تشخیص باشد.


برای اطلاع از قیمت هارنس ایمنی کراتوس مدل FA1010401 و سفارش آنلاین با کارشناسان ما در کیوپیکت تماس باشد.

Model
(مدل)
FA1010401
Part Number
(شماره قطعه)
FA1010401
Attachments
(اتصالات)
Dorsal ,Sternal
Size
(سایز)
TU
Max. user weight
(حداکثر وزن فرد)
140 KG
Certifications
(گواهینامه‌ها)
EN361
Manufacture
(سازنده)
Kratos
footer-section2
logo