بنر محرم
  • دوشنبه 25 تیر 1403
  • 00:00:00

هارنس ایمنی هانیول Miller H700 مدل CC

Honeywell Harness Miller H700 - CC

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

هارنس ایمنی هانیول Miller H700 مدل CC مخصوص کارگران ساختمانی طراحی شده است و دارای اتصالات جانبی جهت آزادی عمل بیشتر کارگران و وصل کردن تجهیزات خود مورد استفاده قرار می گیرد.

هارنس ایمنی چیست


هارنس ایمنی یا کمربند ایمنی ساختمانی یکی از تجهیزات حفاظت فردی کار در ارتفاع است. کاربرد هارنس ایمنی جلوگیری از سقوط افرادی است که در ارتفاع کار می کنند. کمربند ایمنی با کمک اتصالات و بندها فشار وارد شده را در تمام بدن توزیع می کند تا صدمه ای به بدن فرد هنگام سقوط یا توقف سقوط وارد نشود.


ویژگی ها و مزایای هارنس ایمنی


در هارنس ایمنی H700 هانیول بندهای پارچه ای از پلی استر و اتصالات فلزی از آلومینیوم آنودایز شده طراحی شده است. دارای حلقه D  شکل، اتصالات پشتی، اتصالات جناغ سینه، اتصالات جانبی است. در قسمت پاها و کمر قلاب ها از نوع زبانه دار و قابل تنظیم است. اتصالات جناغ سینه بسیار ارگونومیک طراحی شده است تا آزادی حرکت نیم تنه بالایی را افزایش دهد. اتصالات پا به راحتی قابل تنظیم است. همچنین تماس بدن با بندهای هارنس ایمنی در اطراف گردن، قسمت پایین کمر ساییدگی را کاهش می دهد و جریان هوا بهبود می یابد. بالشتک های تعبیه شده در قسمت کمر و ران پا در هارنس ایمنی گرما و عرق را بخار می کنند تا بدن خنک بماند.
این بالشتک های سه بعدی با فناوری پیشرفته نسل جدید پدهای کمر متمرکز بر حرکت سه بعدی توزیع فشار یکنواخت تری را ارائه می دهد و امکان استفاده طولانی مدت در محل کار افزایش ایمنی و بهره وری را فراهم می کند. بالشتک ها برای افزایش تنفس و تهویه طراحی شده اند با ترکیب قابلیت تنفس و به چرخش درآمدن جریان هوا پخش رطوبت و پارچه های سه بعدی کارگران را خشک و خنک تر نگه می دارد. همچنین این بالشتک ها قابلیت جابجایی برای راحتی بیشتر یا امکان تمیز کردن آسان تر را دارد. به طور کلی هارنس ایمنی برند هانیول مدل H700 برای کارگران ساختمانی طراحی شده است. هدف هارنس ایمنی جلوگیری از سقوط افراد است. فردی که در ارتفاع روی داربست کار می کند از طریق اتصال پشتی به طناب نجات متصل می شود. بنابراین در صورت بروز حادثه ای به لنگر محکمی متصل است. همچنین با توزیع نیرو وارد شده کارگر از صدمات به گردن یا کمر جلوگیری می کند. 

Sizing Leg buckles Part Number
XS Tongue H7CC1A0
S/M Tongue H7CC1A1
UNIV Tongue H7CC1A2
XXL Tongue H7CC1A3
3/4XL Tongue H7CC1A4
XS Tongue H7CC2A0
S/M Tongue H7CC2A1
UNIV Tongue H7CC2A2
XXL Tongue H7CC2A3
3/4XL QC H7CC2A4
XS QC H7CC3A0
S/M QC H7CC3A1
UNIV QC H7CC3A2
XXL QC H7CC3A3
3/4XL QC H7CC3A4
XS QC H7CC3AS0
S/M QC H7CC3AS1
UNIV QC H7CC3AS2
XXL QC H7CC3AS3
3/4XL QC H7CC3AS4

 

برای اطلاع از قیمت و سفارش آنلاین هارنس ایمنی هانیول Miller H700 مدل CC در سامانه کیوپیکت استعلام گیرید.

Model
(مدل)
Miller H700
Part Number
(شماره قطعه)
H7IC
Attachments
(اتصالات)
Dorsal ,Lateral ,Ventral
Size
(سایز)
By order
Max. user weight
(حداکثر وزن فرد)
420 lbs
Housing Material
(جنس بدنه)
Straps: polyester ,Buckle: Anodized aluminum
Manufacture
(سازنده)
Honeywell
footer-section2
logo