بنر محرم
  • شنبه 30 تیر 1403
  • 00:00:00

کنسانتره فوم افمر کیمیا سری liquid potassium برای حریق سری F

Afmer Kimya Fire Fighting Foam Concentrates - Liquid Potassium

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

کنسانتره فوم افمر کیمیا سری liquid potassium برای حریق ناشی از سوختن مواد خوراکی و روغن های خوراکی است که متناسب با محیط زیست طراحی شده است و به راحتی بعد با آب شسته می شود.

این کنسانتره فوم افمر کیمیا سری liquid potassium برای حریق سری F مناسب است. اطفا حریق کلاس F به معنای حریق های ناشی از مواد خوراکی و روغن های خوراکی است. این ماده فوم عموماً در رستوران ها برای سیستم های آتش نشانی Paddle box استفاده می شود. برای سرخ کن های روغنی، سوزاندن چربی ماسه کبابی در اجاق گاز بسیار موثر است. این محصول متناسب با محیط زیست طراحی شده است که برای انسان و محیط زیست بی ضرر باشد. خنک کننده عالی است و از آتش سوزی مجدد جلوگیری می کند. اهمیت پتاسیم مایع برای پرسنل حیاتی است زیرا پس از آتش سوزی به راحتی با آب تمیز می شود. کنسانتره پتاسیم اگرچه توانایی خشک کردن پوشش گیاهی را ندارد، اما حاوی مواد سمی است. در حریق هایی که اصولا در آشپزخانه ها و یا رستوران ها اتفاق می افتد کاربرد دارد که زیست تخریب پذیر هستند ولی کنسانتره فوم liquid potassium هیچ آسیبی به محیط زیست و پوست انسان وارد نمی کنند. این فوم در دمای 20درجه سلسیوس ظاهری شفاف و زرد دارد.  کنسانتره فوم به محض یخ زدایی ویژگی های اولیه خود را بازیابی می کند. تا 10 سال طول عمر دارد.


فوم آتش نشانی چیست


کنسانتره فوم افمر کیمیا آتش نشانی یک ماده شیمیایی غلیظ و سفید رنگ است که با آب ترکیب می شود و اثرگذاری آب جهت خاموش کردن حریق را افزایش می دهد. فوم آتش نشانی دارای خاصیت خنثی سازی حرارت و سرعت تبخیر کمتری است. این خاصیت باعث می شود ک فوم آتش نشانی بتواند در مقابل حرارت بسیار بالا و قابلیت انفجار موثر باشد. موثرتر کردن آب، میزان آب مورد نیاز برای خاموش کردن آتش را کاهش می دهد، آسیب آب را کاهش می دهد. این کنسانتره فوم به لطف ترکیبات ارگانیک موجود در ساختارش برای استفاده در آشپزخانه مناسب است. این فوم دارای گواهینامه TURK-AK ، ISO 9001:2015 است. 


برای دریافت لیست قیمت و اطلاع از کنسانتره فوم افمر کیمیا سری liquid potassium برای حریق سری F می توانید در سامانه qpket.com استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
liquid potassium
Part Number
(شماره قطعه)
liquid potassium
Applicable
(کاربری)
OIL
Type of Foam Concentrate
(نوع ماده فوم مصرفی)
liquid potassium
Viscosity @ 20°C
(ویسکوزیته در دمای 20 درجه سانتی‌گراد)
Min 5 cP
Barrel Size
(سایز بشکه)
Optional: 20 , 30 , 220 , 1000
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ISO 9001:2015
Manufacture
(سازنده)
َAfmer-kimya
footer-section2
logo