بنر محرم
  • یکشنبه 31 تیر 1403
  • 00:00:00

کنسانتره فوم افمر کیمیا سری CAFs FOAM 6%

Afmer Kimya Fire Fighting Foam Concentrates - CAFs FOAM 6%

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

کنسانتره فوم افمر کیمیا سری CAFs FOAM 6% برای مبارزه با آتش سوزی کلاس A/B زمانی که با آب با میزان مصرف 1-3-6 % مخلوط شود بسیار موثر است.

کنسانتره فوم افمر کیمیا سری CAFs FOAM 6% فوم مخصوصاً برای مؤثرتر کردن آب برای اطفای حریق فرموله شده است. فلوروسورفکتانت های موجود در فوم CAFS FOAM % 1-3-6 به طور قابل توجهی کشش سطحی آب را کاهش می دهد و هنگامی که با هوا مخلوط می شود، یک پوشش قوی ایجاد می کند که سوخت را با لایه ضخیم آب احاطه می کند. این ماده مانع بین سوخت و آتش ایجاد می کند، آتش را سریعتر از آب به تنهایی فرو می ریزد و به آتش نشانان اجازه می دهد مناطق مورد نظر را ببینند. موثرتر کردن آب، میزان آب مورد نیاز برای خاموش کردن آتش را کاهش می‌دهد، آسیب آب را کاهش می‌دهد و ایمنی آتش ‌نشان را از طریق کوبیدن سریع ‌تر و کاهش نیازهای پاک ‌سازی/تعمیرات اساسی افزایش می‌دهد.

فوم آتش نشانی چیست


کنسانتره فوم آتش نشانی یک ماده شیمیایی غلیظ و سفید رنگ است که با آب ترکیب می شود و اثرگذاری آب جهت خاموش کردن حریق را افزایش می دهد. فوم آتش نشانی دارای خاصیت خنثی سازی حرارت و سرعت تبخیر کمتری است. این خاصیت باعث می شود ک فوم آتش نشانی بتواند در مقابل حرارت بسیار بالا و قابلیت انفجار موثر باشد. موثرتر کردن آب، میزان آب مورد نیاز برای خاموش کردن آتش را کاهش می دهد، آسیب آب را کاهش می دهد.

کنسانتره فوم CAFS FOAM % 1-3-6 برای مبارزه با آتش سوزی کلاس A/B زمانی که با آب با میزان مصرف 1-3-6 % مخلوط شود بسیار موثر است. در بسیاری از کاربردها از جمله سیستم‌های فوم هوای فشرده (CAFS)، اطفاء حریق، مهار آتش ‌سوزی جنگل‌ها، آتش‌سوزی معادن، آتش‌ سوزی‌های صنعتی کلاس A/B، و برای خاموش کردن آتش‌سوزی ناشی از نشت هیدروکربن، طراحی شده است. %1-3-6 مطابق با تمام استانداردهای ملی و بین المللی است، EN 1568:2018 و ISO9001:2015 مطابقت دارد.

  • کنسانتره فوم را می توان با آب تازه، آب نمک، آب سخت ترکیب کرد برای عملکرد مناسب بهتر است که سختی آب از 500 بالاتر نباشد.
  • کنسانتره سری CAFS می تواند با یک یا دو مدل پودر خشک ترکیب شود.
  • خواص CAFS FOAM در صورت یخبندان تغییر نمی کند. به محض یخ زدایی خواص اولیه خود را بازیابی می کند.


برای اطلاع از قیمت و یا سفارش کنسانتره فوم افمر کیمیا سری CAFs FOAM 6% از طریق سامانه کیوپیکت ثبت استعلام کنید.

Model
(مدل)
CAFs FOAM 6%
Part Number
(شماره قطعه)
CAFs FOAM 6%
Applicable
(کاربری)
Fuel
Type of Foam Concentrate
(نوع ماده فوم مصرفی)
Fluorosurfactant
Foam Percentage
(درصد فوم)
6%
Specific Gravity @ 20°C
(چگالی خالص در دمای 20 درجه سانتی‌گراد)
1.05
PH @ 20°C
(PH در دمای 20 درجه سانتی‌گراد)
7.5
Viscosity @ 20°C
(ویسکوزیته در دمای 20 درجه سانتی‌گراد)
Min 10 cP
Freezing Point
(دمای فریز)
- 15
Barrel Size
(سایز بشکه)
Optional: 20 , 30 , 220 , 1000
Certifications
(گواهینامه‌ها)
EN 1568:2008 ,ISO 9001:2015
Manufacture
(سازنده)
َAfmer-kimya
footer-section2
logo