• سه شنبه 05 تیر 1403
  • 00:00:00
فلاشر اعلام حریق متعارفی پروتک مدل 3000-VAD-C-White

فلاشر اعلام حریق متعارفی پروتک مدل 3000-VAD-C-White

Protec Conventional Beacon- 3000-VAD-C-White

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

فلاشر اعلام حریق متعارفی پروتک مدل 3000-VAD-C-White دارای درجه حفاظت داخلی Type B (IP33C) و IP65 است. جهت نصب روی دیوار در ارتفاع 2.4 متر طراحی شده است.

فلاشر اعلام حریق متعارفی پروتک مدل 3000-VAD-C-White با رنگ بدنه سفید مناسب برای نصب داخل یا خارج است که بستگی به بدنه دستگاه دارد. دمای قابل تحمل توسط این آژیر 10- تا 50+ درجه سانتی گراد، دارای درجه حفاظت داخلیType B (IP33C)  و IP65 است. جهت نصب روی دیوار در ارتفاع 2.4 متر طراحی شده است.
در سیستم اعلام حریق دستگاه کنترل مرکزی از طریق دتکتورها علائم حریق مانند دود یا حرارت بالا را تشخیص می دهد. کنترل پنل با ارسال سیگنال هشدار فلاشرها و آژیرها را فعال می کند تا افراد حاضر در محل هرچه زودتر محل حادثه را ترک کنند. فلاشر اعلام حریق در شرایطی نصب می شود که صدای محیط بسیار زیاد باشد و افراد ناشنوا در محیط حضور داشته باشند. در این شرایط تمام افراد متوجه هشدار می شوند. بسیار مهم است که فلاشر اعلام حریق در نقطه ای نصب شود که در دید همه باشد و به محض روشن شدن افراد سریع متوجه آن شوند.
این محصول دارای یک لنز منحصر به فرد است که نور را به شکل مکعبی توزیع می کند تا به روشنایی مورد نیاز 0.4 lux در کل منطقه تحت پوشش مطابق با EN54-23 برسد. مطابق با قوانین DDA، این فلاشر با صدای بالا مناسب برای افرادی که دارای اختلالات شنوایی یا در محیط های پر سر و صدا هستند هشدار می دهد.
درجه IP65 به معنای حداکثر محافظت در برابر گرد و غبار است و نیز نشان دهنده این است که می‌تواند در برابر جریان های کم فشار آب که از هر جهت وارد می‌شوند، دوام بیاورد. IP33 به معنای مقاوم در مقابل اجسام بزرگتر از 2.5 میلی متر مثل پیچ گوشتی و بارش باران در 60 درجه است. 
فلاشر پروتک مدل 3000-VAD-C-White  دارای دو گواهینامه CE و Intertek است. CE نشانگر انطباق با استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست، برای محصولات فروخته شده در منطقه اقتصادی اروپاو گواهینامه Intertek در زمینه ارائه خدمات بازرسی، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت بر پایه استانداردهای بهداشتی، ایمنی، نظارتی و صدور انواع گواهی‌نامه‌ها، در سطح بین‌المللی است. 


برای خرید یا اطلاع از قیمت فلاشر اعلام حریق متعارفی پروتک مدل 3000-VAD-C-White می توانید در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
3000
Part Number
(شماره قطعه)
3000/VAD/C, 3000/VAD/C/WHITE
Application
(کاربری)
Outdoor
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
18 - 28V
Current Rating
(میزان جریان)
***
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-10 to 55ºC
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP65
Color
(رنگ)
Body: White, Flash: White
Housing Material
(جنس بدنه)
***
Certifications
(گواهینامه‌ها)
CE ,Intertek
Manufacture
(سازنده)
Protec
Manufacture
(سازنده)
Protec
footer-section2
logo