• شنبه 26 خرداد 1403
  • 00:00:00

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC723-ZA مدل Cerberus PRO

Siemens Addressable 2 loops Fire Control Panel - Cerberus PRO - FC723-ZA

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC723-ZA مدل Cerberus PRO  آدرس محل دقیق حادثه را نمایش می دهد. از این پنل می توان به صورت مستقل و یا در یک شبکه با 64 ایستگاه استفاده کرد. حداکثر ظرفیت آدرس دهی کنترل پنل FC723-ZA، 756 قطعه است. کنترل پنل را می توان با یک ابزار کاربرپسند Cerberus-Engineering-Tool برای ایجاد یک سیستم با تطبیق پذیری زیاد برنامه ریزی کرد. سیگنال‌های Cerberus PRO و همچنین سری دتکتورهای قبلی را پردازش می‌کند.

دستگاه مرکزی اعلام حریق زیمنس

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC723-ZA مدلCerberus PRO  یک کنترل پنل تشخیص و اعلام حریق مدولار، پیش ساخته و کنترل شده توسط ریزپردازنده با واحد عملیاتی یکپارچه کاربر پسند می باشد. این پنل دارای 2 لوپ است که قابلیت پایش  756 قطعه آدرس پذیر را دارد که می توانند سیگنال های سیستم های دتکتورهای مختلف مانند دستگاه های FD720 سری Cerberus PRO و دستگاه های SynoLOOP را پردازش کنند.

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ FC723-ZA  تولید شده در برند زیمنس دارای گواهینامه‌ های LPCB و VdS می باشد. دمای قابل تحمل این پنل از 8- درجه سانتی گراد تا 42 درجه است. این پنل با IP30 در برابر ذرات بزرگتر از 2.5 میلیمتر ایزوله است، اما در برابر آب مقاومتی ندارد. بنابراین برای استفاده در محیط های کاملا خشک و نصب ثابت مناسب است.

دسترسی و کنترل از راه دور به پلتفرم مدیریت با نصب لایسنس از طریق تلفن همراه امکان پذیر است و داده های پیکر بندی را می توان از طریق دسترسی از راه دور آپلود یا دانلود کرد. همچنین تشخیص، وارد کردن و پیکر بندی تمام دستگاه های C-NET به صورت خودکار انجام می شود.

منبع تغذیه اظطراری آن در صورت قطع برق تا 72 ساعت کار می کند. به کنترل پنل زیمنس FC723-ZA مدل Cerberus PRO می توان کلیدهای سوئیچ و چراغ های LED وصل کرد و البته که این پنل بلافاصله بعد از نصب قابلیت بهره برداری دارد.

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر FC723-ZA را می توان به عنوان یک دستگاه مستقل استفاده کرد یا می توان آن را شبکه کرد. حداکثر 64 ایستگاه را می توان در یک شبکه متصل کرد. همچنین این کنترل پنل قابلیت اتصال به شبکه IP محلی ارتباط با سیستم های مدیریت زیمنس از طریق استاندارد BACnet و اشخاص ثالث از طریق سرور OPC SIEMENS را دارد.


برای خرید و اطلاع از قیمت کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC723-ZA مدل Cerberus PRO در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
FC723-ZA
Part Number
(شماره قطعه)
S54400-C143-A1
Number of Loop
(تعداد مدار)
2
Detectors / Modules Per Loop
(دتکتور/ماژول در هر مدار)
756
Number of Loop
(تعداد لوپ)
***
Loop Monitoring
(نظارت بر مدار)
Available
Display
(صفحه نمایش)
mimic displays
Supply Voltage
(ولتاژ عملکرد)
AC 115 / 230 V +10/-15 %
Internal Voltage
(ولتاژ داخلی)
DC 21…28.4 V
Current Rating
(میزان جریان)
Max. 5 A
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
***
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
C-NET
Output Relays
(رله های خروجی)
2
Programmable Output
(خروجی برنامه پذیر)
8
Auxiliary Outputs
(خروجی‌های کمکی)
3
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-8…+42 °C
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
≤95 % rel.
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP30 ,IEC 60529
Max. Cable Length Per Loop
(بیشترین طول هر مدار)
***
Type of cable
(نوع کابل)
***
Zonal LED
(نشانگر زون)
Blank
Printer
(پرینتر)
Not Available
Housing Material
(جنس بدنه)
***
Certifications
(گواهینامه‌ها)
LPCB ,Vds
Manufacture
(سازنده)
Siemens
Manufacture
(سازنده)
Siemens
footer-section2
logo