• پنجشنبه 31 خرداد 1403
  • 00:00:00
کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-ZA مدل Cerberus PRO

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-ZA مدل Cerberus PRO

Siemens Addressable 2 loops Fire Control Panel - Cerberus PRO - FC722-ZA

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-ZA مدل Cerberus PRO با رابط کاربری آسان طراحی شده است. کنترل پنل های تولید شده در برند زیمنس دارای گواهینامه‌ های FM، LPCB و VdS می باشد. دمای قابل تحمل این پنل از 8- درجه سانتی گراد تا 42 درجه است. این پنل با IP30 در برابر ذرات بزرگتر از 2.5 میلیمتر ایزوله است، اما در برابر آب مقاومتی ندارد. بنابراین برای استفاده در محیط های کاملا خشک و نصب ثابت مناسب است.

دستگاه مرکزی اعلام حریق زیمنس
 

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-ZA مدل Cerberus PRO یک محصول سازگار با محیط زیست است که اثرات زیست محیطی آن توسط شرکت زیمنس ارزیابی و به حداقل رسانده شده است. همچنین پس از پایان عمر این دستگاه بر اساس دستورالعمل اروپایی 2002/96/EC (WEEE) به عنوان تجهیزات الکترونیکی زباله طبقه بندی می شود و نباید به عنوان زباله های شهری طبقه بندی نشده دفع شود.

از دیگر مزایای زیست محیطی کنترل پانل اعلام حریق زیمنس FC722-ZA مدل Cerberus PRO می توان به تشخیص زود هنگام آتش سوزی و جلوگیری از تخلیه گازهای سمی اشاره کرد.

کنترل پنل های تولید شده در برند زیمنس دارای گواهینامه‌ های FM، LPCB و VdS می باشد. دمای قابل تحمل این پنل از 8- درجه سانتی گراد تا 42 درجه است. این پنل با IP30 در برابر ذرات بزرگتر از 2.5 میلیمتر ایزوله است، اما در برابر آب مقاومتی ندارد. بنابراین برای استفاده در محیط های کاملا خشک و نصب ثابت مناسب است.

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس گره شبکه اضافی طبق استاندارد EN54 دارد و در صورتی که شبکه اصلی به مشکل خورد، پانل از کار نمی افتد. تا 13000 رویداد را می‌توان از حافظه رویداد بازخوانی کرد و بر اساس معیارهای مختلف فیلتر کرد.

دتکتورهای آتش نشانی پدیده های آتش را شناسایی کرده، آنها را بر اساس الگوهای ذخیره شده مقایسه و ارزیابی می کنند و در صورت تشخیص آتش، سیگنالی را به کنترل پنل اعلام حریق ارسال می کنند. کنترل پنل اعلام حریق این سیگنال ها را ارزیابی می کند و کنترل های آتش را که به صورت جداگانه پیکربندی شده اند، تخلیه می کند. کنترل‌ها و در صورت وجود، کنترل‌های اطفاء یکپارچه.
در صورت بروز خطا، حالت تخریب شده از عملکرد آن بخش‌هایی از سیستم که به‌طور مخرب تحت تأثیر خطا قرار گرفته‌اند، محافظت می‌کند. تمام سیگنال‌هایی که به کنترل پنل تشخیص و اعلام حریق ارسال می‌شوند، به‌طور خودکار در واسط ماشین شخصی پانل کنترل آتش نشانی داده می‌شوند که از کجا منشأ می‌گیرند و می‌توان با استفاده از عملکردهای عملیاتی با آنها برخورد کرد.
پانل کنترل آتش همه پیام ها را در حافظه رویداد به همراه یک مهر زمان ذخیره می کند تا منبع آتش در نقطه بعدی مشخص شود.

 

برای خرید و اطلاع از قیمت کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-ZA مدل Cerberus PRO در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
FC722-ZA
Part Number
(شماره قطعه)
S54400-C29-A2
Number of Loop
(تعداد مدار)
2
Detectors / Modules Per Loop
(دتکتور/ماژول در هر مدار)
252
Number of Loop
(تعداد لوپ)
***
Loop Monitoring
(نظارت بر مدار)
Available
Display
(صفحه نمایش)
mimic displays
Supply Voltage
(ولتاژ عملکرد)
AC 115 / 230 V +10/-15 %
Internal Voltage
(ولتاژ داخلی)
DC 21…28.4 V
Current Rating
(میزان جریان)
Max. 5 A
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
***
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
C-NET
Output Relays
(رله های خروجی)
2
Programmable Output
(خروجی برنامه پذیر)
8
Auxiliary Outputs
(خروجی‌های کمکی)
3
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-8…+42 °C
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
≤95 % rel.
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP30 ,IEC 60529
Max. Cable Length Per Loop
(بیشترین طول هر مدار)
***
Type of cable
(نوع کابل)
***
Zonal LED
(نشانگر زون)
Blank
Printer
(پرینتر)
Not Available
Housing Material
(جنس بدنه)
***
Certifications
(گواهینامه‌ها)
LPCB ,Vds ,FM
Manufacture
(سازنده)
Siemens
Manufacture
(سازنده)
Siemens
footer-section2
logo