• پنجشنبه 31 خرداد 1403
  • 00:00:00
کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-YZ مدل Cerberus PRO

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-YZ مدل Cerberus PRO

Siemens Addressable 2 loops Fire Control Panel - Cerberus PRO - FC722-YZ

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-YZ مدل Cerberus PRO (2 حلقه، قابل ارتقا تا 4) یک کنترل پنل اعلام حریق جمع و جور با یک واحد عملیاتی یکپارچه است که می تواند سیگنال های دستگاه های Cerberus PRO را با حداکثر 252 آدرس پردازش کند.

نترل پنل های تولید شده در برند زیمنس دارای گواهینامه‌ های FM،LPCB  و VdS می باشد. دمای قابل تحمل این پنل از 8- درجه سانتی گراد تا 42 درجه است. این پنل با IP30 در برابر ذرات بزرگتر از 2.5 میلیمتر ایزوله است، اما در برابر آب مقاومتی ندارد. بنابراین برای استفاده در محیط های کاملا خشک و نصب ثابت مناسب است.

 

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ زیمنس FC722-YZ مدل Cerberus PRO (2 حلقه، قابل ارتقا تا 4) یک کنترل پنل اعلام حریق جمع و جور با یک واحد عملیاتی یکپارچه است که می تواند سیگنال های دستگاه های Cerberus PRO را با حداکثر 252 آدرس پردازش کند. کنترل پنل تشخیص و اعلام حریق را می توان به عنوان نسخه مستقل یا شبکه ای استفاده کرد. می توان آن را با یک ابزار کاربرپسند Cerberus-Engineering-Tool برای ایجاد یک سیستم با تطبیق پذیری زیاد برنامه ریزی کرد. حداکثر 32 پانل کنترل آتش نشانی و پایانه آتش نشانی را می توان در یک خوشه (شبکه C-WEB/SAFEDLINK) یا تا 16 پنل زمانی که خوشه به یک سیستم مدیریت خطر متصل است، متصل کرد.

 با استفاده از یک ستون فیبر نوری (C-WEB/LAN) می توان تا 14 مورد از این خوشه ها را با حداکثر 16 پانل هر کدام شبکه کرد. این توپولوژی ساخت یک شبکه مطابق با EN54 را با حداکثر 64 کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر زیمنس امکان پذیر می کند. علاوه بر این، اتصال اترنت در هر ایستگاه در دسترس است.

تمام خطوط دتکتور برای خطاهای زمینی نظارت می شوند. انطباق متن کاربر به طور مستقیم در ترمینال یا با Cerberus-Engineering-Tool. تا 2000 رویداد را می توان بر اساس معیارهای مختلف ذخیره کرد. تغییر ساعت روزهای تابستانی یا زمستانی به صورت خودکار تشخیص و خواندن خودکار (پیکربندی خودکار) تمام دستگاه های C-NET، عملیات ساده فوری را ارائه می دهد.

داده های ذخیره شده را می توان از طریق دسترسی Cerberus-Remote آپلود کرد. FC722-YZ برای کاربردهای متوسط مناسب است، به عنوان مثال. در کارگاه ها، هتل ها، و غیره یا زمانی که به عنوان بخشی از برنامه های بسیار بزرگتر به شبکه متصل می شوند. FC722-YZ با امکانات اتصال متقابل انعطاف پذیر نیز می تواند برای سیستم های گسترده استفاده شود. در نظر داشته باشید بسط و لوازم جانبی باید جداگانه سفارش داده شوند.

Model
(مدل)
FC722-YZ
Part Number
(شماره قطعه)
S54400-C29-A4
Number of Loop
(تعداد مدار)
2
Detectors / Modules Per Loop
(دتکتور/ماژول در هر مدار)
252
Number of Loop
(تعداد لوپ)
***
Loop Monitoring
(نظارت بر مدار)
Available
Display
(صفحه نمایش)
mimic displays
Supply Voltage
(ولتاژ عملکرد)
AC 115 / 230 V +10/-15 %
Internal Voltage
(ولتاژ داخلی)
DC 21…28.4 V
Current Rating
(میزان جریان)
Max. 5 A
Quiescent Current
(جریان خاموشی)
***
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
C-NET
Output Relays
(رله های خروجی)
2
Programmable Output
(خروجی برنامه پذیر)
8
Auxiliary Outputs
(خروجی‌های کمکی)
3
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-8…+42 °C
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
≤95 % rel.
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IEC 60529, IP30
Max. Cable Length Per Loop
(بیشترین طول هر مدار)
***
Type of cable
(نوع کابل)
***
Zonal LED
(نشانگر زون)
Blank
Printer
(پرینتر)
Not Available
Housing Material
(جنس بدنه)
***
Certifications
(گواهینامه‌ها)
LPCB ,Vds ,FM
Manufacture
(سازنده)
Siemens
Manufacture
(سازنده)
Siemens
footer-section2
logo