بنر محرم
  • یکشنبه 31 تیر 1403
  • 00:00:00
کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ سی تک مدل XFP502/X

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ سی تک مدل XFP502/X

C-TEC Addressable 2 Loop Fire Alarm Control Panel - XFP - XFP502/X

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

کنترل پنل آدرس پذیر 2 لوپ C-TEC مدل XFP502/X به دلیل ویژگی های فنی ای که  بعضی از آن ها حتی در گزینه های گران قیمت تر نیز در دسترس نیستند و در این کنترل پنل وجود دارد، جزو پر فروش ترین پانل های آتش نشانی قرار گرفته است. در این کنترل پنل کاربران امکان تغییر حالت پانل به روز و شب را دارند. کنترل پنل آدرس پذیر XFP502/X دارای دو مدار است که 32 زون را پوشش می دهد.

دستگاه مرکزی اعلام حریق سی تک

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ سی تک مدل  XFP502/X کارایی بالا را با قیمت بسیار رقابتی ارائه می دهد. XFP یک پنل اعلام حریق «آدرس پذیر» هوشمند است که برای کار با طیف وسیعی از موارد طراحی شده است.

این کنترل پنل با قابلیت پوشش دهی 32 زون،  برای استفاده در بلوک های اداری، مجتمع های خرید و سایت های صنعتی بزرگ و کوچک مناسب است.

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر C-TEC مدل  XFP502/X دارای تاییدیه استاندارد EN54-2/4 توسط هیئت صدور گواهینامه پیشگیری از ضرر (LPCB) است.

کنترل پنل XFP502/X دارای دو مدار صوتی قابل برنامه ریزی، دو ورودی قابل برنامه ریزی، یک رله خروجی خطا و سه رله خروجی قابل برنامه ریزی با قابلیت تغییر ولتاژ می باشد. 4 صفحه کلید ترکیبی و سوئیچ کلید ورود به سطوح دسترسی 2 و 3 نیز در این کنترل پنل تعبیه شده است. همچنین این پنل قابلیت ذخیره تعداد دفعاتی که کنترل پنل در حالت هشدار قرار گرفته است را دارد و تا 999 رویداد و اتفاق قبلی را در خود نگه می دارد.

علاوه بر ارائه بازخورد اولویت بندی شده در مورد وضعیت سیستم، صفحه نمایش 80 کاراکتری آن به راحتی قابل خواندن است. نام و محل هر دتکتور که هشدار حریق در آن ثبت شده است را نمایش می دهد و همچنین ترتیبی که دتکتورها به حالت هشدار در آمده اند را مشخص می کند.

به هر دستگاه می تواند 400 کاراکتر متن سفارشی نیز اضافه کرد. کنترل پنل C-TEC دارای یک نرم افزار مبتنی بر ویندوز است که قابلیت آپلود و دانلود دارد که به سیستم اجازه می‌دهد تا سریع و آسان برنامه ریزی و قابل استفاده شود.

برای خرید و اطلاع از قیمت کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر 2 لوپ سی تک مدل XFP502/X در سامانه کیوپیکت استعلام بگیرید.

Model
(مدل)
XFP
Part Number
(شماره قطعه)
XFP502/X
Number of Loop
(تعداد مدار)
2
Detectors / Modules Per Loop
(دتکتور/ماژول در هر مدار)
126
Number of Loop
(تعداد لوپ)
32
Loop Monitoring
(نظارت بر مدار)
***
Display
(صفحه نمایش)
Two lines x 40 characters\, backlit
Supply Voltage
(ولتاژ عملکرد)
230V 50/60Hz
Internal Voltage
(ولتاژ داخلی)
27V d.c Nominal
Current Rating
(میزان جریان)
680mA maximum.
Communication Protocol
(پروتکل ارتباطی)
Full compatibility with Apollo’s XP95/Discovery
Programmable Output
(خروجی برنامه پذیر)
Available
Auxiliary Outputs
(خروجی‌های کمکی)
Fault Relay, Max switching current 1A, Max switching voltage 30 V d.c, Relay 1/ Relay 2 / Relay 3 Programmed from cause and effect, Relay voltage free single pole changeover
Max. Cable Length Per Loop
(بیشترین طول هر مدار)
1km
Type of cable
(نوع کابل)
minimum size 1mm2 ,Fire resistant screened cable
Certifications
(گواهینامه‌ها)
LPCB ,EN54-2 ,EN54-4
Manufacture
(سازنده)
C-TEC
Manufacture
(سازنده)
C-tec
footer-section2
logo