بنر محرم
  • یکشنبه 31 تیر 1403
  • 00:00:00

دتکتور دودی مکشی دو کاناله آدرس پذیر اینیم مدل FA100

Inim Addressable Aspirating Smoke Detector With Two Channels - FA100

FA100 یک سیستم تشخیص دود آسپیراسیون یا مکشی است که دارای قابلیت Loop-connectable است. این ویژگی به توانایی سیستم ASD برای ادغام در یک شبکه بزرگتر یا حلقه دستگاه‌های اعلام حریق اشاره دارد. همچنین دتکتور مکشی FA100 نظارت و کنترل متمرکز چندین نقطه شناسایی را در یک ساختمان یا تأسیسات فراهم می کند. در این دستگاه که مجهز به دو کانال مستقل و فناوری نور دوگانه است. هر کانال نمونه برداری می تواند به طور مستقل به عنوان کلاس A، B یا C پیکربندی شود و می تواند به فاصله 100 متر برسد، تا 8 سوراخ نمونه برداری در کلاس A، 16 سوراخ در کلاس B، 50 سوراخ در کلاس C پشتیبانی می کند.

فناوری نور دوگانه با دو منبع نور متمایز، مادون قرمز و آبی، امکان تجزیه و تحلیل دقیق ذرات را فراهم می کند و رد بالای هشدارهای کاذب به دلیل گرد و غبار یا مه را تضمین می کند.

آشکارساز FA100 را می توان با کنترل پنل های تشخیص حریق آدرس پذیر Inim از طریق اتصال حلقه ترکیب کرد، به این ترتیب تمام سیگنال ها و کنترل ها به کنترل پنل منتقل می شود. همچنین می توان آن را از طریق خروجی های رله و پایانه های ورودی/خروجی با پنل های کنترل معمولی ترکیب کرد.

Model
(مدل)
FA100
Part Number
(شماره قطعه)
FA100
Sensor Type
(نوع سنسور)
Dual Wavelengths (blue and infrared)
Manufacture
(سازنده)
inim
footer-section2
logo