• دوشنبه 28 خرداد 1403
  • 00:00:00

دتکتور گاز هیدروکربن هانیول مدل Searchpoint Optima Plus - 2108N4110H دارای Remote Gassing Cell

Honeywell Hydrocarbon Gas Detector Searchpoint Optima Plus - 2108N4101N Including Remote Gassing Cell

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

دتکتور گاز هیدروکربن هانیول مدل Searchpoint Optima Plus - 2108N4110H دارای Remote Gassing Cell دارای سنسور Infrared یا مادون قرمز است. که دارای پروتکل  modbus و خروجی HART است. انواع گازهای هیدروکربن را در بازه سنجش 0 – 100 % LEL کمتر از 4 ثانیه شناسایی می کند.

دتکتور گاز هیدروکربن ضد انفجار در مواردی که احتمال وقوع حریق و انفجار وجود دارد، با آنالیز محیط و تشخیص زودهنگام و قابل اطمینانی که دارد به پرسنل هشدار می دهد و اقدامات حفاظتی را به صورت خودکار یا دستی پس از فعال شدن اپراتور آغاز می کند.  

Searchpoint Optima Plus یک دتکتور گاز فیکس ضد انفجار هیدروکربن با اشعه مادون قرمز است که برای استفاده در اتمسفرهای بالقوه انفجاری تأیید شده است. دتکتور مادون قرمز با سریع ‌ترین سرعت پاسخ وعملکرد بی‌خطر را ارائه می دهد و تضمین می‌کند که کارخانه شما ایمن است و از پرسنل در مقابل مسمومیت گازی و احتمال وقوع انفجار محافظت می‌شود.

کاهش هزینه تعمیر و نگهداری در این دتکتور، در مقایسه با آشکارسازهای گاز مبتنی بر الکترو کاتالیزوری معمولی، هزینه نگهداری از دستگاه را کاهش می دهد . این دتکتور گاز هیدروکربن از پروتکل MODBUS پیروی می کند. به این معنا که توانایی افزودن (یکپارچه سازی) دستگاه و تجهیزات مختلف را بر روی یک شبکه را امکان پذیر می کند. کاربردهای معمولی تر این دتکتور شامل محیط‌هایی است که ممکن است از وجود سموم یا بازدارنده‌های مهره‌های کاتالیزوری رنج ببرند، یا شرایط محیطی سختی وجود دارد که باعث افزایش زمان بین تعمیر و نگهداری معمول می‌شود.

سکوهای نفت و گاز دریایی، کشتی های ذخیره سازی و سکوی شناور تولید (FPSO)، تانکرها، پایانه های نفت و گاز خشکی، پالایشگاه ها، کارخانه های بطری سازی  LNG / LPG، ایستگاه های کمپرسور / اندازه گیری گاز، نیروگاه های توربین گاز، پالایشگاه ها و گیاهان پوشش.

نوع سنسور دتکتور گاز فیکس ضد انفجار هانیول مادون قرمز (Infrared)  است و انواع گازهای هیدروکربن را در بازه سنجش 0 – 100 % LEL کمتر از 4 ثانیه شناسایی می کند. دقت تشخیص دتکتور فیکس ضد انفجار هانیول در خصوص گازهای هیدروکربن چیزی بین < ±1% FSD, 50% FSD است.

دتکتور گاز هیدروکربن هانیول در محفظه ای ضد انفجار تعبیه شده اند جوری که گازهای مشتعل به دستگاه آسیب نرساند. پوشش بدنه اصولا استنلس استیل 316 است. نوع خروجی دتکتور سینک یا منبع (sink - source) است. آشکارساز گاز هیدروکربن دارای گواهینامه و تائیدیه های UL / CSA، IECEx، ATEX، EN 50270:2006 EN 50271:2010 و همچنین دارای تائیدیه های دریاییMED  (دستورالعمل تجهیزات دریایی)، تاییدیه‌های نوع از DNV، BV، ABS، Lloyd’s Register است.

همچنین برای خرید و اطلاع از دتکتور گاز هیدروکربن هانیول مدل Searchpoint Optima Plus - 2108N4110H دارای Remote Gassing Cell با کارشناسان ما در تماس باشید.

Model
(مدل)
Searchpoint Optima Plus
Part Number
(شماره قطعه)
2108N4110H
Sensor Type
(نوع سنسور)
Infrared
Sensor Material
(جنس محفظه سنسور)
***
Detectable Gases
(گازهای قابل سنجش)
Hydrocarbon
Detection Range
(بازه سنجش)
0-100% LEL
Response Time (T90) Secs
(زمان پاسخ دهی در ثانیه)
&lt; 4 seconds (methane)
Accuracy
(دقت)
Baseline &lt; ±1% FSD\, 50% FSD &lt;±2% FSD
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
18-32Vdc (24Vdc nom)
Power Consumption
(توان مصرفی)
&lt; 4.5W max
Output
(خروجی)
4-20 mA (Sink or Source)
Communication
(نوع ارتباط)
HART
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
'-40°C to +65°C
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP 66 / 67
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
***
Entries
(ورودی)
Depended On Junction Box
Housing Material
(جنس بدنه)
316 stainless steel
Certifications
(گواهینامه‌ها)
IEC61508 Safety Integrity Level 2, UL / CSA: Class 1\, Div 1\, groups B\, C\, and D (-40°C to +65°C)
Manufacture
(سازنده)
Honeywell
Manufacture
(سازنده)
Honeywell
footer-section2
logo