بنر محرم
  • یکشنبه 31 تیر 1403
  • 00:00:00

زنگ ضد انفجار کلکسون EXD Bell مدل TCA-0004

Klaxon Explosion Proof Bell - EXD Bell - TCA-0004

  • 0
  • 0 دیدگاه کاربران

زنگ ضد انفجار کلکسون EXD Bell مدل TCA-0004 برای کاربری خارج از ساختمان طراحی شده است. این دستگاه دارای خروجی صدای 105 دسیبل بوده که در شلوغی ها و نویزها به راحتی قابل شنیدن است.

زنگ ضد انفجار نوعی دستگاه سیگنال دهی است که برای عملکرد ایمن در محیط های خطرناک که ممکن است گازها، بخارات یا غبارهای انفجاری وجود داشته باشد، طراحی شده است. این زنگ ها معمولا در تاسیسات صنعتی مانند پالایشگاه های نفت، کارخانه های شیمیایی و معدنی به دلیل وجود مواد قابل اشتعال که خطر انفجار وجود دارد، استفاده می شود.

زنگ های پایش گاز و آتش با مواد الیاف شیشه ای (glass of fiber) برای جلوگیری از اشتعال ساخته شده اند. این وسیله با محفظه هایی ساخته شده اند که می توانند فشار بالا را تحمل کنند و از خروج جرقه یا گرما جلوگیری کند. همچنین جوری طراحی شده اند که جرقه نداشته باشند و از ایجاد الکتریسیته ساکن جلوگیری کنند. زنگ ضد انفجار با مواد علاوخه بر ویژگی های ایمنی برای تولید یک سیگنال صوتی واضح و بلند طراحی شده اند که می تواند از بین نویز تجهیزات صنعتی شنیده شود. به طور کلی، زنگ‌های ضد انفجار یکی از تجهیزات ایمنی مهم در محیط‌های خطرناک هستند که به تضمین ایمنی کارگران و جلوگیری از انفجارهای بالقوه فاجعه‌بار کمک می‌کنند.

خروجی صدا این زنگ ضد انفجار 105 دسیبل است که با این خروجی صدای واضحی را ارائه می دهد که در برابر نویز پس زمینه قابل تشخیص است. جنس بدنه از الیاف شیشه ای تقویت شده است به طور کلی الیاف شیشه ای یک ماده همه کاره با طیف گسترده ای از کاربردها، به ویژه در ساخت مواد کامپوزیتی است. این مواد دارای استحکام، دوام و مقاومت بالا در برابر محیط های سخت، آن را به یک انتخاب محبوب در صنایع مختلف تبدیل کرده است.

زنگ ضد انفجار کلکسون EXD Bell مدل TCA-0004 دارای ولتاژ عملکرد 230 v AC  دمای قابل تحمل 20-  تا  40+ºC، میزان جریان 60 mA و برای نصب در خارج از ساختمان طراحی شده است. زنگ ضد انفجار کلکسون EXD Bell مدل TCA-0004 برای استفاده در مناطق 1 و 2 طراحی شده است به عبارت دیگر دارای گواهینامه atex از نوع group II,  group I و دارای درجه حفاظت IP66 است.

برای خرید و اطلاع از قیمت زنگ ضد انفجار کلکسون EXD Bell مدل TCA-0004 با کارشناسان ما در تماس باشید.

Model
(مدل)
EXD Bell
Part Number
(شماره قطعه)
TCA-0004
Application
(کاربری)
Outdoor
Operating Voltage
(ولتاژ عملکرد)
24V DC
Current Rating
(میزان جریان)
320mA
Sound Output
(خروجی صدا)
Up to 105dB (A)
Operating Temperature
(دمای قابل تحمل)
-20ºC to +40ºC
Operating Humidity
(رطوبت قابل تحمل)
***
Ingress Protection
(حفاظت داخلی)
IP66
Color
(رنگ)
Black/grey
Housing Material
(جنس بدنه)
Glass Fibre Reinforced Polyester
Certifications
(گواهینامه‌ها)
ATEX
Manufacture
(سازنده)
Klaxon
Manufacture
(سازنده)
Klaxon
footer-section2
logo